Що подивится: найкращі серіали для осінніх вечорів

Збір коштів на потреби армії України
28.09.2018

Що подивится: найкращі серіали для осінніх вечорів

Українські синоптики прогнозують, що всі теплі дні залишилися позаду і варто готуватися до прохолодних дощових осінніх вечорів. Однак впадати в нудьгу не варто. Завжди можна влаштувати собі затишний вечір і підняти собі настрій завдяки хорошій компанії і приємному серіалу.

ВЕЛИКА МАЛЕНЬКА БРЕХНЯ

США, 2017 рік.

Центральною дією 7-серійного міні-серіалу стає вбивство на благодійному балу. Однак глядач не побачить не тільки вбивцю, але і жертву до останніх хвилин сезону. У центрі оповідання опиняється життя кількох сімей в невеликому містечку і події, які призвели до трагедії.

Результат пошуку зображень за запитом "велика маленька брехня"

ВОРОЖНЕЧА

США, 2017 рік.

Сюжет заснований на реальній історії протистояння двох відомих актрис 60-х років. Він розповідає про закулісне суперництво Джоан Кроуфорд і Бетт Дейвіс. Вже відомо, що другий сезон серіалу буде присвячений стосункам принца Чарльза і принцеси Діани.

Результат пошуку зображень за запитом "серіал ворожнеча"

МИСЛИВЕЦЬ ЗА РОЗУМОМ

США, 2017 рік.

У центрі сюжету – діяльність двох агентів ФБР, які поклали початок вивченню кримінальної психології. Вони, всупереч всім перешкодам, опитували перебувають у в’язниці серійних вбивць для того, щоб складати психологічні портрети злочинців і розуміти їхній спосіб мислення.

ПОЗА

США, 2018 рік.

Сюжет оповідає про артистів-транссексуалів, які в революційну епоху вісімдесятих створюють нову яскраву культуру. Вони хочуть лише жити звичайним життям, але змушені боротися з обмеженістю навколишнього світу.

ГЕНІЙ: ПІКАССО

США, 2017 рік.

У центрі сюжету історія життя великого художника-сюрреаліста і кубіста Пабло Пікассо від часів навчання до старості. У серіалі показано шлях становлення його як художника, різних періодах творчості і особистому житті.

ПАТРІК МЕЛРОУЗ

Великобританія, США, 2018 рік.

Серіал розповідає про спадкоємця багатого сімейства Патріка Мелроуза, який намагається впоратися з алкогольною та наркотичною залежністю. Однак для того, щоб вирішити проблеми зараз, йому потрібно розібратися зі своїм минулим. Серіал є екранізацією серії книг Едварда Сент-Обина.

, , , переглядів: 1 123

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *