Сімпсони залишаться без культового персонажа

Збір коштів на потреби армії України
29.10.2018

Сімпсони залишаться без культового персонажа

Незабаром шанувальники мультиплікаційного серіалу “Сімпсони” можуть позбутися одного з персонажів — власника магазину індійського походження Апу Нахасапімапетілона, через те, що творців мультфільму звинуватили в расизмі. Творців звинуватили в тому, індійський американець говорить з дуже сильним індійським акцентом, який різко кидається в очі. Також його зовнішність викликала кілька розбіжностей, тому Шанкар прийшов до висновку, що Апу необхідно змінити, поки “Сімпсони” і зовсім не заборонили через  расизм.

Продюсер отримав кілька тисяч варіантів трансформації Апу і вже хотів запропонувати якийсь з них творцям, але вони знайшли більш вигідне рішення даної проблеми. Зокрема, творці картини вирішили просто позбавитись від Апу, так як через нього дуже багато проблем і мультсеріал почав втрачати свою аудиторію.

Результат пошуку зображень за запитом "сімпсони Апу Нахасапимапетилон"

“Вони збираються зовсім прибрати його, щоб позбутися протиріч”, — розповів продюсер, зазначивши при цьому, що дізнався про усунення Апу з достовірних джерел, які займаються виробництвом мультфільму.

Варто відзначити, що даний персонаж вже давно є “каменем спотикання”. Дійшло до того, що в 2017 році було випущено мультфільм “Проблеми Апу”, в якому були детально розібрані всі стереотипи, пов’язані з людьми індійського і південноазіатського походження. При цьому і самі прихильники не раз говорили про те, що даний персонаж викликає негативні думки про американців індійського походження.

“Сімпсони” вважаються найдовшим серіалом людства, який триває починаючи з 1987 року. На даний момент творці вже випустили 29 сезонів і планують випустити ще щонайменше один.

Результат пошуку зображень за запитом "сімпсони Апу Нахасапимапетилон"

, , переглядів: 864

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *