Спекотно і пристрасно: Віталій Козловський презентував новий кліп (відео)

Збір коштів на потреби армії України
04.10.2018

Спекотно і пристрасно: Віталій Козловський презентував новий кліп (відео)

Відомий український музикант Віталій Козловський показав кліп на пісню “Літай”. Відповідний відеоролик опублікований на YouTube. У зйомках кліпу взяла участь українська модель Анастасія Субіна, а режисером виступив Олександр Філатович.

Примітно, що спочатку ролик планували знімати у Португалії, але знайшли унікальну локацію в Україні і в підсумку знімали в Херсонській області. Для Козловського стало одкровенням, що в Україні багато хороших красивих місць.  Знімальна група працювала недалеко від села Григорівка в Херсонській області. Там знаходиться рожеве Лемурийское озеро і соляна пустеля.

“Я тут вперше і вражений тим, наскільки круті і унікальні місця є в Україні. Я радий, що зміг поєднати роботу і таку цікаву подорож”, – зазначив артист. Козловський зізнався, що зйомки цього кліпу були дуже виснажливими. На вулиці було спекотно і сіль під ногами сильно нагрівалася. При цьому в більшості сцен співак знімався босоніж.

Результат пошуку зображень за запитом "віталій козловський літай"

Український виконавець пояснив, що хотів не просто створити гарну картинку, але і вкласти сенс у свою творчість. У новому кліпі Козловський намагався показати, що у відносинах немає місця недовіри, ревнощів і обмеженням. Співак переконаний, що коханій людині обов’язково потрібно давати свободу, інакше відносини можуть зіпсуватися так само швидко, як і починалися.

Знаменитість не вперше пише про свої душевні переживання в особливо трагічною формі, виставляючи всі свої проблеми напоказ. На цей раз артист вирішив написати вірш під чорно-білим кадром і закликав усіх не обманювати долю.

, , переглядів: 743

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *