Співачка Impray: про синестезію, музичні пошуки, нішеву музику та прем’єру “Лікар сказав”

Збір коштів на потреби армії України
27.05.2023

Співачка Impray започатковує та відкриває нові горизонти завдяки релізу нової пісні “Лікар сказав” для розвитку української музики. Новаторка у популяризації sad-pop і dark-pop музики в Україні. Нова композиція співачки пробуджує кожного слухача відшукати нові сенси саме для себе. Головною метою пісні “Лікар сказав” є — прийняття себе, своїх емоції та почуттів, досліджування себе.

Співачка Impray

Спостерігаючи за трансформацією героїні у пісні “Лікар сказав”, прототипом якої є сама співачка, ми можемо простежити як вона приходить до усвідомлення та прийняття реальності. Артистка коментує це так:

“ Тут справа більше у прийнятті себе, своїх емоцій та почуттів. Коли ви можете контактувати з ними екологічно. Вона приймає, що сама та розуміє чому. Мені знадобилось багато часу, щоб прийняти любов. Прийняти свої почуття до іншої людини, хоч і не бачу в цих почуттях сенсу. Це частина мене, як родинка на щоці. Хоча я і досі іноді борюсь з почуттями, за звичкою”.

Також співачка ділиться з нами досвідом написання пісні “Лікар сказав”: 

“ Справа в тому, що я вже роки 3 кохаю людину з якою не можу бути. Я думала, що просто залежна від нього. Мені здавалось, що це ненормально так жадати бути з людиною, так сумувати за нею. Але виявилось, що саме так проявляється моє кохання. Цією піснею я хочу показати,що з невзаємною любов’ю можна жити і жити класно, якщо не чинити їй опір”.

Ще змалечку Impray хотіла стати артисткою, вона любила усе пов’язане зі сценою — танці, співи. Головне, що вона зрозуміла, сцена належить тільки їй, а всі навколо її запрошені гості. Але з часом це бачення розбилось склом у середину. Impray боялася так, наче її виводили до тигрів у клітку. Але дівчина активно почала працювати над цим. Вона не хоче, щоб ілюзорний страх зіпсував її мрії, цілі та життя.

Повноцінну пісню Impray написала у 14 років, але перший запис відбувся, коли виконавиці виповнилось 19 років. Impray працювала у найрізноманітніших сферах, де вона має диплом, або завершені курси. Але дійсно собою дівчина відчуває себе тільки тоді, коли займається музикою.

Особливістю співачки є те, що вона має синестезію або кольоровий слух, це дуже рідкісне явище, завдяки якому почуті звуки автоматично викликають кольорові образи. Нову пісню виконавиця відчуває у фіолетово-синьому кольорі. Пісня “Лікар сказав” – це про серйозність, тривогу, розпач, розслаблення та задоволення, можливо навіть ейфорію.

За словами співачки Impray у майбутньому вона хоче стати авторитетом у суспільстві, щоб нести позитивні думки у маси та позитивно впливати та розвивати суспільство. Дівчина хоче, щоб від прослуховування її пісень люди відчували різні емоції, виконавиця говорить про це так:  “Хтось поплаче, хтось розкриється, хтось нарешті заспокоїться, а хтось просто буде танцювати, і ні про що не думати”.

Посилання на соцмережі співачки Impray: 

 https://instagram.com/stay.impray?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ== 

https://www.tiktok.com/@stay.impray?_t=8cGIqsRNg8s&_r=1 

https://youtube.com/@impray 

https://twitter.com/StannStasia?t=DfXLCwTxI2gQgqDENmA8VA&s=09 

 

переглядів: 344

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *