Співачка JEVAGA присвятила нову пісню «Мова тіла» всім закоханим

Збір коштів на потреби армії України
06.05.2023

Співачка JEVAGA випустила новий пристрасний трек під назвою «Мова тіла», який є одночасно романтичним і танцювальним, і захоплює в свій вир з першої ноти.

Співачка JEVAGA

З приходом весни загострюються всі почуття. Незважаючи на війну, життя продовжується, люди закохуються. Це композиція про чуттєве кохання і жагу до життя, про радість, яку нам приносить час з коханими.

Пісня «Мова тіла» присвячена усім, хто закоханий, відчуває метелики у животі і насолоджується цим станом.

«В такі важкі часи всім нам не вистачає яскравих весняних емоцій, тому я вирішила випустити трек «Мова тіла» саме зараз. Він пронизаний атмосферою весни та кохання, яке здатне розфарбувати життя у найяскравіші кольори. Слухаючи цю пісню, хочеться танцювати, зізнаватись у почуттях, насолоджуватись кожною миттю, проведеною разом з коханою людиною. В ній − пʼянкий аромат весняної ночі, полумʼя свічки, ніжні обійми та очі, в яких можна потонути» − зізнається JEVAGA.

Трек був записаний ще до початку війни у Тбілісі на студії звукозапису відомим грузинським саундпродюсером Гігою Кухіанідзе, пісні якого тричі перемагали на міжнародному конкурсі «Євробачення». Сингл чекав свого часу більше року, його змінювали і переробляли декілька разів, і врешті-решт досягли бажаного результату.

Кліп на цю пісню зараз знаходиться на фінальній стадії монтажу.

Автором музики і слів є Наталія Миколаєнко (Entely), аранжування зробив відомий український саундпродюсер Томаш Лукач.

Трек доступний на всіх музичних платформах:

https://bfan.link/mova-tila

Посилання на соц. мережі артиста:

https://choko.link/JEVAGA

, , переглядів: 223

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *