Співак GREMO презентує пісню “Звірі” – крик душі про диктаторський режим росії

Збір коштів на потреби армії України
20.05.2023

GREMO – співак, актор, підтримує Україну з початком повномасштабного, уродженець Білорусі, країни, яка також знаходиться під окупацією диктатора.

Співак GREMO

За час війни він встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені легендарним ЗСУ та Силам Оборони України. 

Пісня “Звірі” – це крик душі про весь диктаторський режим росії та звірство росіян з усіх сторін. 

Пропаганда, брудне ведення війни, недотримання правил Женевської конвенції – все це в купі призвело до написання цієї пісні.

“Звірі” утворилася близько пів року тому та чекали свого часу, за який зібралось ще більше ненависті й негативу до росіян. 

Поштовхом до її написання також став трек «Звери» російської групи «Алиса», який був написаний після трагічних подій в Беслані. 1 вересня 2004 року в північно-осетинському місті Беслан терористи захопили школу, замінували спортзал і взяли в заручники понад 1100 людей: школярів, їхніх рідних і вчителів. А 3 вересня спортзал був обстріляний двома снайперськими групами ФСБ Росії і розпочалася силова операція. У результаті обвалу даху спортзалу, пожежі та перестрілки між терористами і російським спецназом у приміщенні школи загинули 334 заручники.

«Якщо росіяни слухали пісню «Звери», то хочу, щоб зараз вони почули пісню «Звірі», але вже про себе» – коментує співак.

Після написання пісні артист одразу зрозумів, як має виглядати кліп. Робота складається з двох частин: ліпсинги, записані в студії + підбірка кадрів, які є документальною складовою. Сюжет – це показання російського Ваньки в обліку раба-зомбі, який закований в кайдани та з мішком на голові.

Місією кліпу було показати всю жорстоку політику, яку зараз веде росія.

Instagram артиста : 

https://instagram.com/gremomusic?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

, переглядів: 210

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *