Стало відомо, коли Apple з’явиться у телевізорі

Збір коштів на потреби армії України
25.10.2018

Стало відомо, коли Apple з’явиться у телевізорі

24 жовтня портал The Information опублікував інформацію про те, що незабаром стрімінговий ТВ-сервіс Apple буде доступний більш ніж у 100 країнах. І хоча компанія поставила в пріоритеті поширення стріму на території США, площа охоплення швидко розшириться.

У звіті говориться, що потоковий ТВ-сервіс від Apple буде доступний в США в першій половині 2019 року і буде “глобально розширений в наступні місяці”, так що до кінця літа варто готуватися до перегляду контенту від Apple, в якому б він форматі не був. Портал The Information підтвердив інформацію зі звіту CNBC, опублікованого на початку цього місяця, в якому говориться, що сервіс буде доступний безкоштовно власникам пристроїв Apple. Повідомляється, що власники iPad і iPhone отримають доступ до сервісу безкоштовно. Враховуючи кількість розпроданих гаджетів, це величезна кількість людей по всій планеті.

Він також зазначив повідомлення Bloomberg, в якому стверджується, що передплати на інші стрімінгові сервіси будуть доступні через програму TV на платформах iOS і tvOS. Незабаром спеціально для цього на телевізорах і інших гаджетах з’являться спеціальні програми для стріму відео-та аудіоконтенту.

The Information порівнює сервіс від Apple з поточною глобальною версією Amazon Prime Video. Основні функції потокового мовлення Prime Video доступні в 200 країнах, проте на сьогоднішній день ця послуга доступна тільки у 4 країнах. У свою чергу Apple хоче впровадити сервіс в сотні країн.

, , переглядів: 807

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *