Стівен Кінг назвав кращий фільм в історії

Збір коштів на потреби армії України
19.09.2018

Стівен Кінг назвав кращий фільм в історії

Легендарний король жахів, письменник Стівен Кінг назвав кращий на його думку фільм в історії кінематографа. Стівен Кінг є одним з найбільш відомих і читаних письменників у світі. Він працює в жанрі жахів. Його твори і фільми за мотивами книг широко відомі у всьому світі. Але незважаючи на це, автор культових жахів вибрав фільм іншого жанру.

“Хтось запитав мене вчора: який фільм найкращий з тих, що ви дивилися?”. Через ніч роздумів, в якій я насправді не потребував, я з упевненістю можу відповісти: Хрещений батько-2″, – написав Кінг в Twitter.

Кримінальна сага сицилійської мафіозної сім’ї Корлеоне, розміщеній у Нью-Йорку. Екранізація однойменного роману Маріо Пьюзо, виданого в 1969 році. Фільм “Хрещений батько-2” отримав одинадцять номінацій на “Оскар” і виграв у шести категоріях. Це був перший сиквел, який отримав нагороду за Кращий фільм, нагороду в категорії Найкращий режисер Френсіс Форд Коппола, Кращий актор другого плану – Роберт Де Ніро і кращий адаптований сценарій Френсіс Форд Коппола і Маріо Пьюзо.

У центрі драми представники нового покоління гангстерського клану — дона Корлеоне та його сина, для яких не існує моральних перешкод на шляху досягнення поставлених цілей. Вони перетворюють мафію, побудовану по патріархальних, ще сицилійських законах, у вельми прагматичну, жорстку корпорацію, яка плавно інтегрується у великий бізнес Америки.

За словами Копполи, другий фільм не задумувався як продовження в голлівудському розумінні цього слова. Сценарій уявляв, як би другу частину роману. Це зробило вплив і на методи виробництва картини. На зйомках використовувалася та ж апаратура, що і на першому “Хрещеному батьку”, хоча в 1974 році вже з’явилися більш сучасні технології.

, , переглядів: 1 023

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *