Стрічки 2019 року, які обов’язково варто побачити кожному

Збір коштів на потреби армії України
30.11.2019

Стрічки 2019 року, які обов’язково варто побачити кожному

Кінематограф 2019 року вражає величезним спектром фільмів, які обов’язково здивують запеклих кіноманів та телеглядачів. Прем’єри стрічок 2019 року, безперечно, приголомшили шанувальників та критиків, захопивши їхню увагу з перших хвилин.

Деякі із запропонованих стрічок можна уже переглянути в хорошій якості на стримінгових сервісах.

«Джокер»

1981 рік, Готем-сіті. Розчарований у своїй професії комік Артур Вабив втрачає розум. І всі, хто колись не оцінили його талант дізнаються, який жорстокий спосіб помсти вигадав ображений комедіант…

«Зелена книга»

Тоні «Базіка» той, кому палець до рота не клади. Втім, навіть без слів він може «вирішити» кожну проблему – розпустити кулаки. За іронією долі, саме такого безцеремонного водія найняв до себе витончений музикант. З темною шкірою, але навдивовижу світлою душею… Разом вони вирушають із концертами на південь, але 1962 року це було непросто – представників темношкірої раси там недолюблювали. Та проблеми, які виникнуть на їхньому шляху, ні Тоні, ні Дона не хвилюють – геніальність і талант вищі за будь-які упередження!

«Термінатор: Фатум»

Гучне продовження другої частини «Термінатора», де Сара Коннор стане мисливицею на роботів-убивць з майбутнього. 27 років тому вона вже врятувала від нищівної машини свого сина, але тепер їй належить захистити всіх інших.

«Щиголь»

Під час теракту в нью-йоркському метрополітені-музеї Тео дивом залишився живим. Дідусь, який опинився поруч, перед смертю віддав хлопчику перстень і наказав забрати із собою одну з картин. Ба більше, переховувати її, що б не трапилося. Тео так і робив. Але він не знав, що полотно безповоротно вплине на все його майбутнє…

«Форсаж: Гоббс та Шоу»

Агент служби безпеки Люк Гоббс – крутий хлопець. Він досконало володіє різними прийомами, чудово стріляє, витривалий та сильний. Час від часу йому доводиться виконувати надзвичайно небезпечні місії, а інколи й гірше – перетинатися із запеклим ворогом. Колишній елітний оперативник британської розвідки Декард Шоу та Люк Гоббс не злюбили один одного з самого початку. Але поява серйознішого супротивника кардинально змінює ситуацію: генетично модифіковані люди покинули секретну лабораторію й отримали доступ до зброї, що здатна умить зруйнувати планету. Так, героям доведеться забути про чвари, адже на їхніх плечах «лежить» надвелика відповідальність за порятунок всього людства!

, , переглядів: 581

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *