“Тараса Бульби” цього року не буде – фестиваль перенесли на 2021-й

Збір коштів на потреби армії України
02.05.2020

“Тараса Бульби” цього року не буде – фестиваль перенесли на 2021-й

У зв’язку з пандемією COVID-19 фестиваль «Тарас Бульба», що традиційно проходить на Рівненщині у місті Дубно, перенесено на наступний рік. Про це повідомили у прес-службі фестивалю.

Нагадаємо, “Тарас Бульба” – є найстарішим рок-фестивалем України. Головною умовою участі у фестивалі є виконання україномовної рок-музики у всіх її напрямках та стилях.

– Цього року ми мали амбітні плани на проведення фестивалю «Тарас Бульба 2020» у Дубні. Але події, що розгортаються останнім часом в Україні і світі, зокрема, карантинні заходи від COVID-19, змушують нас ці плани переглянути. Ми розуміємо всю відповідальність перед нашими відвідувачами, учасниками і суспільством. Тому, порадившись з нашими партнерами Дубенською міською радою та Рівненською облдержадміністрацією, прийняли рішення фестиваль «Тарас Бульба 2020» перенести на наступний 2021-й рік.

Стосовно заявок, які подавали українські гурти у конкурс фестивалю «Тарас Бульба 2020». Усі заявки будуть розглянуті уже у конкурсі на 2021-й рік. Але конкурсантам запропонуємо подати нову заявку, в якій можна надати нові і більш якісні творчі матеріали. Про це поінформуємо окремо кожного заявника на електронну пошту. Щиро бажаємо здоров’я вам та вашим близьким, – повідомили організатори.

, , , переглядів: 812

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *