The Hardkiss у новому кліпі показали, як створюється музика

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2018

The Hardkiss у новому кліпі показали, як створюється музика

Популярний український гурт The Hardkiss потішив шанувальників новим кліпом на пісню “Free Meе”. Хіт увійде до альбому під назвою “Залізна ластівка”.

Нове відео, яке одразу ж зібрало армію шанувальників, опублікували на YouTube. Режисером ролика став Валерій Бебко, який є чоловіком Юлії Саніної – солістки гурту.

“Людина, яка вижила після аварії судна вхопилася за уламок і звертається до Бога. Вона просить звільнення від усього поганого, від болю, який могла заподіяти іншим. Вона розуміє, що майбутнього не буде, якщо не відпустити своє минуле. Але ми любимо хепі-енди, тому людина почута, прощена і бачить вдалині жаданий берег”, — розповіла співачка Юлія Саніна про нову пісню.

Результат пошуку зображень за запитом "the hardkiss free me"

Зазначимо, що новий альбом The Hardkiss “Залізна ластівка” вийде у вересні, а 19 жовтня гурт представить нове шоу у київському Палаці спорту. Трохи пізніше музиканти вирушать у тур на підтримку альбому. The Hardkiss — український музичний гурт, створений у 2011 році. Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком, який також є креативним продюсером The Hardkiss.

, , , переглядів: 1 035

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *