Тіна Кароль не буде співати російською

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2022

Тіна Кароль не буде співати російською

Українська співачка Тіна Кароль продемонструвала свою принципову позицію щодо мовного питання. На одному зі своїх концертів артистка заявила зі сцени, що вона відмовляється від своїх російськомовних пісень.

Тіна Кароль

Наразі Тіна Кароль знаходиться з туром у Сполучених Штатах Америки. Під час одного зі своїх концертів артистка зробила важливу заяву.

Співачка з початку повномасштабного вторгнення рф жодного разу не виконала російськомовну пісню зі свого репертуару. Зірка запевнила, що це її принципова позиція, і хоча розуміє фанатів, які любили ці композиції, вона думку не змінить.

Під час свого концерту Тіна Кароль заявила:

«Це мій крок. Я відмовилась від усіх своїх пісень, які були російською мовою. Від початку війни вони не жодного разу не лунали від мене. Це моя пряма заява. Я розумію, пісні, які ви дуже любили. Пісні, які розрадили ваші серця. І не раз. Якими б хітами вони не були, ми не маємо права виконувати пісні російською».

Шанувальники артистки по-різному поставилися до заяви співачки, деякі підтримали її позицію, інші засмутилися, що більше не почують такі хіти як «Пупсик» або «Ноченька». Попри це, співачка заявила, що не збирається змінювати свою позицію.

На своїй сторінці в Telegram Тіна Кароль написала:

«Багато дискусій та заперечень або ж підтримки з цього приводу. Це мій шлях, мій вибір. Йдемо до перемоги разом в усьому. А після вже побачимо що і як. Я не соромлюсь минулого, помилок не існує. Різність думок — це різноманітність».

Джерело: https://meta.ua/

, , , переглядів: 408

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *