ТОП-5 найочікуваніших фільмів другої половини 2018 року

Збір коштів на потреби армії України
04.07.2018

ТОП-5 найочікуваніших фільмів другої половини 2018 року

На 2018 рік запланований вихід величезної кількості як абсолютно нових кінострічок, так і римейків і наступних частин вже улюблених фільмів. Ось декілька найочікуваніших прем’єр другої половини цього року.

Фантастичні звірі: Злочини Грін-де-Вальда

Це друга частина саги про пригоди Ньюта Саламандера. Прем’єра фільму запланована на 16 листопада 2018 року.

Спійманий в минулій частині Геллерт Грін-де-Вальд здійснить втечу з в’язниці і змусить тим самим Албуса Дамблдора вплутатися в погоню за найнебезпечнішим темним чарівником. Геллерт набирає соратників, щоб підняти повстання чарівників проти не-магів і розв’язати повноцінну війну. Щоб перешкодити цьому, Дамблдор об’єднає свої зусилля в боротьбі з Грін-де-Вальдом зі своїм колишнім учнем – Ньютом Саламандером.

Ньют знову возз’єднається з Тіною і Куїнні Голдштейн і Якобом Ковальські. Проте, спроби зупинити Грін-де-Вальда розділять чарівний світ і зроблять його більш небезпечним, а головним героям доведеться вирішити, на чиєму вони боці.

Люди Ікс: Темний Фенікс

Продовження серії супергеройських фільмів “Люди Ікс”, це буде 13 фільм. Прем’єра запланована на 2 листопада 2018 року. Події фільму відбуваються в 1991 році і присвячені життю мутанта Джин Грей з її нестійкою силою Фенікса.

Аквамен

прем’єра цього фільму запланована на 20 грудня 2018. У центрі сюжету Артур Каррі – син працівника маяка Тома Каррі і жінки по імені Атланна. Ще будучи підлітком, Артур міг демонструвати неймовірну силу, розвивати небувалу швидкість, а також дихати під водою і розмовляти з рибами. На смертному одрі мати розкриває синові правду про те, що вона була Королевою Атлантиди у вигнанні, і що колись Артур стане правити сімома морями. Батько Артура починає його навчати керувати своїми здібностями, щоб той зміг стати героєм, якому дадуть ім’я Аквамен.

Лускунчик і чотири королівства

Прем’єра цього фільму запланована на 2 листопада 2018 року. Це – різдвяне фентезі для всієї родини, за мотивами казки Гофмана. Воно повідає про пригоди дівчинки Клари, яка отримала в подарунок страшну й химерну іграшку – Лускунчика. З настанням ночі Лускунчик оживає і проводжає Клару в чарівний світ, де бушує війна між маленькими солдатиками і натовпом злісних мишей.

Марія – королева Шотландії

Ще один фільм, який вийде в 2018 році, за планом – 2 листопада. Стрічка розповідає про Марію Стюарт, яка в спробі повалити з престолу свою кузину Єлизавету I, королеву Англії, позбавляється свободи, а потім і голови.

, , переглядів: 1 122

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *