Тренер вокального шоу «Голос країни» Дан Балан представив кліп на пісню “Все пробачати”

Збір коштів на потреби армії України
23.05.2020

Тренер вокального шоу «Голос країни» Дан Балан представив кліп на пісню “Все пробачати”

Артист написав свою першу пісню українською мовою — для дуету з Оксаною Мухою. Кліп став сенсацією, адже за чотири дні на ютуб-каналі мав понад 10 мільйонів переглядів. Про зйомки зворушливого кліпу “Високому замку” розповіла співачка, переможниця «Голосу країни» Оксана Муха.

— Оксано, чи сподівалися на такий шалений успіх?

— Цю пісню люди полюбили ще торік у фіналі «Голосу країни-9», коли ми з Даном виконали її впер­ше. Тоді вона називалася «Треба» і мала трохи інше звучання. Згодом ми співали її у великому турі Дана містами України. І ось нарешті від­бувся офіційний реліз пісні.

10 мільйонів переглядів за чотири дні — це рекорд для му­зичного ринку України. Звісно, я здивована. Особливо радію тому, що нарешті україномовна пісня вибилася у тренди YouTube — уві­рвалася на перші позиції відео, які викликали у користувачів популяр­ної мережі найбільший інтерес. Поряд зі скандальними політич­ними інтерв’ю і російськомовним репом.

До речі, наш живий виступ із Даном у фіналі проєкту набрав майже 2 мільйони 700 тисяч пе­реглядів. Це також дуже багато. Знаю, ще рік тому радіостанції влаштували полювання на цей трек. І оскільки студійної версії тоді не було, то скачували аудіо з YouTube і ставили його в ефір. Хоча це був не дуже якісний звук, та й Дан в одному з купле­тів забув слова…

А коли з’явилися офіційні пісня та кліп, усі засипали нас переглядами, лайками, комен­тарями, поширеннями. І не за­бувайте, що Дан Балан — це зір­ка, автор і виконавець десятків хітів, володар найпрестижнішої у світі шоу-бізнесу музичної премії Grammy. На його каналі в YouTube — майже пів мільйона підписників, в Instagram — міль­йон, у Facebook — близько 750 тисяч. Його слухач по всьому світу. І ці 10 мільйонів — це пе­регляди з різних країн: Укра­їна, рідна для Дана Молдова, Румунія, Білорусь, США, кра­їни Європи… Ну й моя скром­на, порівняно з Даном, аудито­рія додалася також. А ще успіху пісні посприяла сама історія, яку Дан зняв у кліпі. Людям за­раз дуже потрібні такі емоції — щирі, непідробні, живі, зворуш­ливі…

— Якби кліп з’явився пів року тому, тобто не під час карантину, чи мав би стільки переглядів?

— Можливо, не мав би аж та­кої стрімкої динаміки. Бо зараз люди більше часу, ніж раніше, проводять онлайн. Але завдя­ки потужній аудиторії Дана все одно були б мільйони перегля­дів — так, як у всіх його кліпів. Відео #всепробачати дуже на часі. Зараз кожен позачиняли­ся у своїх квартирах, кожен за­крився у своєму маленькому світі, багато передумав, перео­смислив і навіть пережив. Рідні люди стали ще ріднішими одне одному, бо карантин відкинув убік все зайве, неважливе, про­хідне, другорядне. І дав зро­зуміти, що є найважливішим, — життя і здоров’я рідних, доро­гих нам людей. Цей кліп якраз про це, він дуже людяний.

— Це ваша перша робота у такому масштабному відеокліпі. Як довго працювали над кліпом?

— Дан і його команда кілька місяців працювали над підго­товкою зйомок. Найскладніше було знайти реальних людей, які тримають у собі образу і не готові першими зробити крок до примирення. Такі люди й зу­стрілися на знімальному май­данчику кліпу #всепробача­ти — камери спіймали їхні щирі емоції: біль, радість, хвилюван­ня, прийняття, мить прощен­ня. Ідея сюжету ролика і режи­сура належать Данові. Це, до речі, його режисерський де­бют. Люди, переглядаючи, спів­переживають, плачуть, очищу­ються. Десятки глядачів пишуть нам, що кліп спонукав їх поми­ритися з близькими людьми, на яких роками тримали образу.

Щодо моїх зйомок, то вони тривали два дні. Відбували­ся у Києві, на території вели­кої фото- і знімальної студії. Масовка налічувала дві сотні молодих дівчат та хлопців. Усі — в синіх джинсах, білих одна­кових футболках і білих шкар­петках босоніж. У таких же об­разах і ми з Даном. Було знято десятки дублів отого корот­кого фрагменту, коли ми стої­мо в обіймах і співаємо пісню. Дан — максималіст: допоки не доб’ється ідеального результа­ту, не заспокоїться.

— Зірковий тренер Дан Ба­лан нарешті написав пісню українською. Чи її успіх ма­тиме продовження у наступ­них відеороботах?

— Ще на «Голосі країни» Дан щоразу під час репетицій та ефірів захоплювався милоз­вучністю української мови. Ка­зав, відчуває якусь магію, коли я співаю українські пісні. І коли ми з ним дійшли до велико­го фіналу, задумав, щоб на­шою дуетною піснею була пісня саме українською. Дан вперше заспівав цією мовою! Написав музику, задав тему, підключив поета Євгена Матюшенка. У новій версії пісні Дан додав ку­плет румунською, його рідною мовою. І це так органічно зву­чить у поєднанні з українською! Маю надію, це не останній наш спільний проєкт. Адже музи­ку ми відчуваємо і сприймаємо однаково, у нас однакові цін­ності і погляди на життя.

— Чи був у вас такий ви­падок, що ви з кимось по­сварилися, через це пере­живали, а потім просили пробачення?

— Як і в кожної людини, у мене в житті різне було, були й одномоментні сварки, мит­тєві образи, вибачення. Але чогось доленосного у контек­сті пробачення — так, як у ге­роїв кліпу #всепробачати, — я не переживала. Я взагалі із тих людей, які не тримають у собі образи, гніву, злості. За­вжди більше переживаю, щоб я когось не образила. Але наче нема у мене задавнених кон­фліктів. Найбільше мені боля­че сваритися із найріднішими, наприклад, із сином Данилом. Буває, погаркаємося, дуємося кожен у своєму кутку, але дов­го так не можемо — і тоді ми­римося довгими-предовгими обіймами.

, , , переглядів: 1 310

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *