Це фіаско: Фреймут ризикує вилетіти з “Нового каналу”

Збір коштів на потреби армії України
20.09.2018

Це фіаско: Фреймут ризикує вилетіти з “Нового каналу”

На днях у мережі поповзли чутки про намір закрити нове шоу “Оля” на “Новому каналі”. Інформація про це з’явилася на сайті “МедіаНяня”. Так повідомляється, що в найближчі дні “Новий канал” може повідомити про закриття українського шоу “Оля” відомої ведучої і знаменитого “ревізора” Ольги Фреймут.

За інформацією видання, кілька незалежних один від одного джерел підтвердили, що проект режисера і продюсера Олега Боднарчука та Ольги Фреймут, яка є ведучою і головною персоною шоу, вирішено закрити. Одне з джерел повідомило, що фінальний епізод проекту уже відзнятий. Офіційне оголошення про закриття “Олі” орієнтовно планують зробити до кінця наступного тижня. Причиною такого рішення імовірно є низькі рейтинги.

Результат пошуку зображень за запитом "ольга фруеймут"

Нагадаємо, що шоу “Оля” – це адаптація американського проекту “Елен” на українському телебаченні. Цей проект успішно йде вже 15 років і популярний не тільки в Штатах. Шоу отримало безліч нагород, в тому числі 59 премій “Еммі” і 14 People’s Choice Award.

Варто відзначити, що 19 вересня на українському телеканалі вийшов 13-й випуск розважального шоу “Оля”, гостями якого сталии співачка Джамала і артист балету Олександр Стоянов. Проект “Оля” стартував на “Новому каналі” 28 серпня. У проекті є інтерв’ю з зірками, музичні паузи і показ сюжетів з Фреймут, знятих по всій Україні. До речі, підписники не приховували свого розчарування новим шоу.

, , , переглядів: 835

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *