Творці серіалу “Перші ластівки” розповіли подробиці другого сезону

Збір коштів на потреби армії України
25.07.2020

Творці серіалу “Перші ластівки” розповіли подробиці другого сезону

Коли восени минулого року Новий канал випустив у ТБ-політ «Перших ластівок», про серіал говорила вся країна. Підняті в ньому теми так зачепили і вразили суспільство, що його подивилися мільйони глядачів, а проморолики перемогли на фестивалі Ukrainian Design: The Very Best Of. Титри, концепт лого і соціального проморолика отримали срібло на тому ж фестивалі.

Але це не головне, адже «Перші ластівки» допомогли сотням підлітків – після перегляду серій вони телефонували на гарячу лінію «Ла Страда-Україна» й відверто ділилися своїми проблемами.

Глядач побачить нову історію з новими персонажами: сюжетні лінії Дена, Ніка, Феді, Лери та Каті завершилися в першому сезоні. Сценарист і шоуранер серіалу Євген Тунік «Перших ластівок 2» розповіли подробиці нового сезону серіалу. Про це повідомляє пресслужба Нового каналу.

«Спочатку я хотів написати продовження історії першого сезону, але відразу зрозумів, що це згубна ідея – всі лінії персонажів були закриті. Якби продовжив минулорічну історію, це була б фабула, висмоктана з пальця. Тому ми першими в Україні вирішили створити серіал-антологію. Для мене це – ризик, адже глядач буде чекати нових героїв. До такого формату в нас поки що не звикли, але до «Американської історії жахів» свого часу теж звикали, тож будемо потихеньку привчати глядача», – розповів Євген Тунік.

Особливість згаданого серіалу «Американська історія жахів» в тому, що кожен сезон задуманий як самостійний мінісеріал з власною сюжетною лінією, але головні актори можуть переходити з сезону в сезон.

Хоча персонажі другого сезону «Перших ластівок» будуть нові, більшість ролей зіграють актори з першого сезону: Олександр Рудинський, Максим Девізоров, Максим Самчик, Олег Гоцуляк, Таїсія Щурук, Олександр Бегма, Вікторія Литвиненко.

«Ще під час підготовки до зйомок другого сезону ми запропонували акторам “Перших ластівок” зіграти нових персонажів. Але кастинг через це не був скасований. Нарівні з іншими акторами вони проходили відбір, всі були в однакових умовах. І ролі отримали ті, хто зміг на 100% вжитися в нові образи. Саша Рудинський грає абсолютно нову для себе роль, а героїня Таї замість забитої дівчинки стала секс-бомбою», – зазначив Євген Тунік.

У другому сезоні також зіграють: Анастасія Пустовіт («Коли падають дерева», «Таємниці»), Анастасія Рула («З вовками жити…»), Віталій Салій, Роман Ясиновський, Олена Стефанська.

Як розповів сценарист, у процесі написання сценарію з’явилися нові персонажі, для яких провели додаткові проби. Нагадаємо, «Перші ластівки» — це український телесеріал, який розповідає про проблеми, з якими стикаються школярі та їхнє оточення в підлітковому віці: дорослішання, статева зрілість, прийняття себе, формування особистості тощо.

Після запуску першого сезону серіалу «Перші ластівки» дитяча «гаряча лінія» отримала в рази більше звернень. Національна дитяча «гаряча лінія» працює для того, аби надавати підтримку та поради дітям, також дорослі тут можуть проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками про порушення прав дитини.

, , , переглядів: 538

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *