У мережі показали дебютний трейлер фільму “Термінатор: Темні долі”

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2019

У мережі показали дебютний трейлер фільму “Термінатор: Темні долі”

Кіностудія Paramount Pictures опублікувала перший трейлер фільму “Термінатор: Темні долі”, який є прямим продовженням стрічки “Термінатор 2: Судний день”, що вийшла у 1991 року.

Через майже 30 років Лінда Хемілтон і Арнольд Шварценеггер повертаються до своїх легендарних героїв Сари Коннор і Т-800 у фантастичному бойовику “Термінатор: Темні долі” від режисера Тіма Міллера. Дія нової стрічки відбуватиметься після подій, про які розповідав фільм “Термінатор 2: Судний день”. Події всіх інших частин, починаючи з третьої, будуть проігноровані, а сама картина запустить нову трилогію.

У фільмі також можна буде побачити нових персонажів у виконанні Маккензі Девіс (Blade Runner 2049), Наталії Рейес (Birds of Passage), Габріели Луни (“Агенти Щ.И.Т.”) і Дієго Бонети (“Матриця часу”). Режисер і сценарист перших двох частин “Термінатора” Джеймс Кемерон тепер виступає в якості продюсера, посадивши замість себе в режисерське крісло відомого по “Дедпулу” Тіма Міллера. Крилата фраза “I’ll be back” знову прозвучить в кінотеатрах з 1 листопада 2019 року – саме у цей день  відбудеться прем’єра фільму “Термінатор: Темна доля”.

, , , переглядів: 1 074

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *