У мережі з’явився довгоочікуваний серіал “Маніяк”

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2018

У мережі з’явився довгоочікуваний серіал “Маніяк”

Серіал “Маніяк” з Еммою Стоун, Джона Хіллом, Біллі Магнуссеном і Джастіном Теру вже стартував на Netflix, а зоряна четвірка, тим часом, зібралася на червоній доріжці прем’єри серіалу в Нью-Йорку.

“Маніяк”, всі 10 серій якого вже доступні на Netflix, заробив досить значні 83% на Rotten Tomatoes і має всі шанси отримати продовження на другий сезон (хоча спочатку проект був заявлений як міні-серіал, практика показує, що в разі успіху це нікого не зупиняє). Режисер “Маніяка” Кері Фукунага, втім, вже заявив, що навіть у разі продовження не повернеться – цілком логічно, адже найближчим часом Фукунага буде зайнятий режисурою “Бонда 25”.

За сюжетом дванадцять добровольців, в тому числі Оуен Мильгрім (Хілл) і Енні Ландсберг (Стоун), вирішили прийняти триденну участь у тестуванні нового фармацевтичного препарату Biotech, створеного лабораторією доктора Джеймсом Мантлереєм Neberdine Pharmaceutical. Лікар стверджує, що, прийнявши кілька таблеток, можна зцілити як фізичне, так і психічне відхилення.

Оуен, п’ятий син багатих нью-йоркських промисловців, все своє життя боровся зі спірним діагнозом шизофренія. Анні страждає від безцільного існування, постійно зациклена на розірваних стосунках зі своєю матір’ю і сестрою. Обіцянка нового, радикального виду лікування залучає їх до експерименту, який, як вони впевнені, без будь-яких ускладнень і побічних ефектів дозволить відразу вирішити всі їх проблеми назавжди.

, , переглядів: 663

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *