У мережі з’явився новий трейлер фільму “Фантастичні тварюки: Злочини Грін-де-Вальда”

Збір коштів на потреби армії України
25.07.2018

У мережі з’явився новий трейлер фільму “Фантастичні тварюки: Злочини Грін-де-Вальда”

На знаменитому фестивалі Comic Con представили другий трейлер фантастично-пригодницької картини “Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда”, що готується до виходу.

На всесвітньо відомому фестивалі Comic Con, щорічно проходить в Сан-Дієго, США, глядачам представили новий трейлер новинки, що готується до виходу, яка є спін-оффом знаменитих пригод хлопчика зі шрамом на лобі – Гаррі Поттера. Фільм “Фантастичні тварюки: Злочини Грін-де-Вальда” вийде в широкий прокат 16 листопада, 2018 року.

Нова картина, знята режисером Девідом Йейтсом, що зарекомендував себе фільмами про юного чарівника Гаррі Поттера (Йейтс зняв “Гаррі Поттер і Орден Фенікса” і “Гаррі Поттер і Принц Напівкровка”, а також дві частини “Гаррі Поттер і Дари Смерті”), вийде на великі екрани в листопаді. Вона продемонструє глядачам розвиток сюжету, закрученого навколо чарівників Ньюта Саламандера, Албуса Дамблдора, сестер Голдштейн і не-мага Якоба Ковальські і їх протистояння лиходієві – Грін-де-Вальду, якого зіграє Джонні Депп.

Сюжет фільму розгортатиметься в Європі в 1928 році. Зйомки картини стартували в 2017 році, а на режисерське крісло знову, після успіху першої картини – “Фантастичні тварюки і де вони живуть”, повернувся Девід Йейтс.

Повідомляється, що блискуча Джоан Роулінг, автор книг про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, написала сценарій для другого фільму, а також має напрацювання сценарію і для третьої картини циклу. Письменниця поділилася інформацією, що серія фільмів “Фантастичні тварюки” буде складатися з п’яти захоплюючих кінофільмів.

, , переглядів: 1 440

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *