У мережі з’явився перший трейлер до фільму “Берлін, я люблю тебе”

Збір коштів на потреби армії України
18.01.2019

У мережі з’явився перший трейлер до фільму “Берлін, я люблю тебе”

Кінокартина “Берлін, я люблю тебе” стане продовженням збірок фільмів про Нью-Йорк і Париж. У стрічці знялися такі знамениті голлівудські актори як Кіра Найтлі і Міккі Рурк.

Перший офіційний трейлер до фільму “Берлін, я люблю тебе” з’явився на YouTube-каналі компанії ONE Media. Кінокартина стане так званим сиквелом (продовженням) попередніх фільмів про Нью-Йорк і Париж, де герої зізнавалися один одному в коханні. У новій частині фільму про любов знімалися Кіра Найтлі, Гелен Міррен, Іван Реон і Міккі Рурк. За сюжетом кінострічки, перед глядачем розгорнуться десять історій про кохання. Кожна з них буде унікальною і незвичайною, але так само всі вони будуть пов’язані зі столицею Німеччини, Берліном.

В центрі сюжету фільму постає батько (Міккі Рурк), який нещодавно розлучився. Він втомлений від повсякденного життя і турбот і це спонукає його погодитися на разовий інтимний зв’язок з молодою дівчиною. Через це чоловік згадує про свою єдину доньку, з якою він вже давно не підтримує батьківських відносин.

, , , , , , переглядів: 864

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *