У мережі з’явився тизер фільму про Лесю Українку

Збір коштів на потреби армії України
28.02.2019

У мережі з’явився тизер фільму про Лесю Українку

До дня народження Лесі Українки оприлюднено перший тизер майбутнього байопіка під робочою назвою «Леся Українка. Узлісся». Про це повідомляється на Facebook-сторінці стрічки. У сюжеті тизеру відображений один із найдраматичніших періодів в житті письменниці — час, який вона провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя

«У майбутньому фільмі, як і у тизері, ми хочемо показати некласичний та незвичайний образ Лесі Українки. Ми всі звикли до портрета на шкільній стіні та сухих фактів, які викладали нам вчителі літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, із глибокими почуттями. Ми відтворимо образ справжньої жінки-енігми, розповімо про всі містичні та контроверсійні повороти її долі», — розповіли продюсерки фільму Юлія Сінькевич та Марія Москаленко.

Пов’язане зображення

Роль Лесі в тизері виконала молода українська акторка Дар’я Полуніна. Режисерка байопіку – Нана Джанелідзе. Також вона розробила сценарій та концепцію тизеру. Ідея реалізована продакшн-компаніями JS Films та FX FILMS Georgia. Зйомки проходили у Києві: у Голосіївському парку та у декораціях однієї із фотостудій. Стрічка має побачити світ 2020 року.

, , , переглядів: 825

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *