У мережу злили скандальний кліп Rammstein

Збір коштів на потреби армії України
02.04.2019

У мережу злили скандальний кліп Rammstein

Новий кліп культового німецького метал-гурту Rammstein під назвою Deutschland злили у мережу за кілька годин до офіційного релізу. Відео, яке з великою ймовірністю є новою роботою музикантів, з’явилося зокрема, на Telegram-каналі спільноти 2ch. Офіційна прем’єра кліпу повинна була відбутися 28 березня о 19:00.

Раніше ролик Rammstein викликав різку критику уповноваженого федерального уряду по боротьбі з антисемітизмом Фелікса Клейна і екс-голови Центральної ради євреїв у Німеччині Шарлотти Кноблох, які заявили, що музиканти “перейшли червону лінію” і “порушили межі дозволеного”.  Музиканти опублікували 35-секундне відео у соціальних мережах. До моменту публікації цей ролик в YouTube подивилися більше мільйона разів.

Учасники групи постають у ньому в смугастих робах в’язнів нацистських концтаборів, стоячи на ешафоті з петлями на шиї. В кінці ролика з’являється дата латинськими літерами “XXVIII.III.MMXIX”, відповідна 28 березня 2019 року, і напис “Deutschland” (“Німеччина”) – імовірно назва нової пісні. На даний момент невідомо, який посил закладено в новій пісні, яку рекламує 35-секундний кліп. Rammstein і компанія звукозапису на запит газети Bild відмовилися її коментувати.

, , , переглядів: 1 017

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *