У Рівне з’їхалися байкери зі всієї України

Збір коштів на потреби армії України
23.07.2020

У Рівне з’їхалися байкери зі всієї України

У Рівному 22 липня побували учасники всеукраїнського “Мотопробігу Єдності”. За 12 днів кілька десятків байкерів з усієї України ставлять собі за мету подолати шлях від Ужгорода до Запоріжжя з національними прапорами в руках. Їхній шлях пролягає через 6 тисяч кілометрів і 51 українське місто.

У більшості обласних і деяких районних центрах України вони зупиняються на годину, спілкуючись та фотографуючись з місцевими жителями, повідомляє Суспільне. Цьогорічний мотопробіг є четвертим за ліком. У Рівному його організаторами виступив мотоклуб “Cruisers MCC”.

“Мета дуже проста – єднання країни. Тут зібрані представники всіх областей України, які вирушили на старт, на Ужгород, щоб проїхати через всю країну з прапором України і показати, що ми єдині. Така ціль”, – розповів співорганізатор “Мотопробігу Єдності-2020” Микола Спірідонов.

 

За словами президента рівненського мотоклубу “Cruisers MCC” Максима Владімірова, їхня крайня західна точка – Ужгород, вони їдуть на схід, на північ, потім на південь, на Чонгар і кінцева точка – це острів Хортиця в Запоріжжі.

Закінчити мотопробіг планують 2 серпня.

, , переглядів: 976

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *