У рівненському драмтеатрі закривають сезон

Збір коштів на потреби армії України
28.07.2017

У рівненському драмтеатрі закривають сезон

У рівненському драмтеатрі прем’єрною виставою “Маруся Чурай” завершився сезон. Головні ролі Марусі та Гриця виконували – Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський.

Вистава зібрала всіх  шанувальників та поціновувачів творчості  театру. Зал був заповнений вщент. Постановка талановитого реживера Сергія Павлюка – за історичним романом Ліни Костенко не залишила осторонь жодного присутнього, зворушила та змусила задуматись. Також над виставою працювали режисер з пластики – Юрій Бусс, хормейстер – заслужена артистка України Ружена Рубльова, художник-постановник – заслужений художник України Ольга Гоноболіна.  Наприкінці вистави актори виконали псалму “Помишляйте человєци”, чим ще раз змусили задуматись глядачів над своїм життям, що в більшості викликало сльзи.

Влітку актори будуть у заслуженій відпустці. А ще поїдуть на одеський фестиваль “МОЛОКО” з виставою “Каліка з острова ІНІШМААН” . До слова, минулого року рівненські актори отримала там гран – прі. Вже в жовтні актори знову радуватимуть рівнян  відвідувачів драмтеатру.

, , , , переглядів: 1 292

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *