У Рівному буде гра “Життєва квітка”

Збір коштів на потреби армії України
18.10.2017

У Рівному буде гра “Життєва квітка”

Ця гра для Вас, якщо Ви:
– бігаєте по замкнутому колу і не можете вийти з важкої ситуації або «токсичних» відносин;
– хочете розібратися, що зі мною відбувається в даний момент часу, і не знаєте, що робити далі;
– не вистачає енергії і сил для досягнення бажаного результату.

Гра «Життєва квітка» – це трансформаційна гра, яка дає можливість подивитися на себе і свої життєві стратегії з боку, зустрінеться з собою справжнім. Дана гра допомагає зрозуміти, що зі мною відбувається в даний момент часу, на що важливо звернути увагу, а що є другорядним і лише забирає час.
«Життєва квітка» це захоплююча подорож вглиб себе з відкриттям безлічі граней власного Я. Кожен гравець має можливість проаналізувати себе, попрацювати з тим, як сприймають його оточуючі, дізнатися, що ми ховаємо самі від себе, в чому полягають наші цілі і якими є шляхи їх досягнення.
Гра «Життєва квітка» розроблена на основі аналітичної парадигми Карла Юнга, завдяки чому вона відрізняється особливою глибиною і змістовним навантаженням. Гра «працює» з глибинними особистісними смислами, однак робить це дуже екологічно і обережно. Саме завдяки такій специфіці в грі учасники отримують безліч інсайтів і відповідей на питання, що цікавлять їх.

Ведуча: Світлана Єжунова – педагог, майстер Рейкі, енергетичний практик, ведуча клубу “Жіночі таємниці”, сертифікована ведуча гри “Індивідуація” або “Життєва Квітка”.

Гра відбудеться 20.10.2017 о 19.00
за адресою м. Рівне, вул.Чорновола, 1, оф.507.

Вартість 200 грн., при оплаті в день провдення 250 грн.

Реєстрація за телефоном 0673621131

, , , переглядів: 811

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *