У Рівному буде майстер – клас по командоутворенню

Збір коштів на потреби армії України
06.08.2017

У Рівному буде майстер – клас по командоутворенню

16 серпня у  рівненському InfoHub відбудеться майстер-клас “Командоутворення. Прикладний аспект”. Програма заходу розрахована на керівників і власників бізнесу, керівників підрозділів з не менш як трьома особами в підпорядкуванні, представників підприємств в регіоні чи керівників відокремлених підрозділів.

Якщо ви хочете, щоб ваша команда працювала як годинниковий механізм,  для вас важливо підвищити ефективність працівників та покращити їхню мотивацію – то вам на прикладах покажуть, що треба змінити вже зараз, і розкажуь про основні принципи командної взаємодії. Також ви дізнаєтеся багато цікавого про особистісний фактор у командній роботі, ключові принципи ВЕК та енергетичну тканину команди.

Родзинкою заходу буде можливість отримати рекомендації для роботи з проблемними аспектами співпраці з персоналом. Для цього потрібно сформувати власний запит в контексті теми щодо проблем, з якими стикаються у повсякденній роботі в/з команді. Запит надсилайте на адресу координатора заходу до 15 серпня.

Час та місце проведення:
16 серпня  18:00 – 21:00
м. Рівне, вул. Словацького, 3а, InfoHub

 

, , переглядів: 709

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *