У Рівному презентують “Гендер для всіх. Виклик стереотипам”

Збір коштів на потреби армії України
24.07.2017

У Рівному презентують “Гендер для всіх. Виклик стереотипам”

До Рівного 27 липня  з презентацією книжки  приїздить Тамара Марценюк. На презентації ви зможете отримати нові книжки, надані Фондом ім. Гайнріха Бьолля в Україні | Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine і задати авторці запитання, які Вас цікавитимуть.

Презентація буде цікавою для активісток та активістів громадянського суспільства, студенток та студентів, експерток та експертів аналітичних центрів, людей, що задіяні в управлінні та керівництві, людей, що задіяні у сфері освіти та інших зацікавлених темою заходу.

Обговорюватимуть проблеми:
– чоловіки/жінки – гендерна рівність;
– виховання, освіта;
– гендер та ринок праці;
– соціальні нерівності та дискримінація;
– толерантність та повага до розмаїття, та інше.

Про авторку:
Тамара Марценюк – кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії, викладає курси на гендерну тематику «Вступ до гендерних студій», «Гендер і політика», «Маскулінність і чоловічі студії», «Фемінізм як соціальна теорія та суспільний рух» та інші. Авторка близько 80 наукових праць, низки публіцистичних статей, розділів підручників. Поділяє ідею публічної соціології — науки і досліджень заради суспільних змін, тому постійно бере участь у різноманітних міжнародних дослідницьких і викладацьких проектах, останній із яких стосується участі жінок у воєнних діях в АТО.

Час та місце:
27 липня 18:00
InfoHub
вул. Словацького, 3А (за будівлею паспортного столу)

 

, , переглядів: 945

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *