У Рівному проведуть головну еко-вечірку місяця «Green mafia»

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2018

У Рівному проведуть головну еко-вечірку місяця «Green mafia»

🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿
🌷Хочеться весни зі свіжою зеленню, яскравими квітами та ніжним теплом?🌷 Приходьте на головну еко-вечірку місяця «Green mafia»! 🌿🌺

🍏На Вас чекатиме унікальне еко-меню 🍏 від ресторану Meat & Wine, розроблене спеціально для 🌿Green mafia🌿, приємні сюрпризи, 🎁безліч подарунків від спонсорів і звісно ж улюблена «Емоційна мафія».
☀️Пориньте у теплі обійми весни і нехай інші зеленіють від заздрощів!🐸

🍀Дресс-код: одяг та аксесуари зеленої палітри🍀
💵Вартість -170 грн.
Кількість місць – 70.
Тел. для бронювання: 067 36 11 31
🕖Реєстрація гостей з 19:00
🕖Початок о 19:30

🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿
Призи та подарунки від наших щедрих партнерів:
🎁 На найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі очікує приємний сюрприз від нашого постійного партнера Туроператора Argo Club.
🎁 Кращі гравці отримають квиточки від нашого креативного партнераMultiplex.
🎁 На вечірці, гравець який яскраво проявить себе в ролі “Комісара”, отримає цінний подарунок віднашого партнера правничої компаніїЮридична Основа (адвокат Оксана Шевчук).
🎁 STA- SmartTradeActivity – компанія, що динамічно розвивається, основним напрямком діяльності якої являються оптові поставки канцелярськи хтоварів і товарів для офісу. STA має спеціальні призи в номінації найактивніший “мирний житель”.
🎁 Найактивнішому темному “гравцю” (мафії) подарунок від партнера, щоб він оминав двері від “Сталь-М” 🙂 Компанія Сталь-М, Магазин вхідних дверей – це виробництво та продаж вхідних металевих дверей. Індивідуальні розміри. Широкий вибір сейфів для дому, офісу.
🎁 Найгарячішому” гравцю вечірки подарунок від компанії @”Профітерм-Україна” (оптова та роздрібна торгівля обладнанням для систем опалення, водопостачання та каналізації).
🎁 За номінацію “Гравець з найкращою інтуіцією” подарунок від АРТА – простір особистого розвитку (вид східної нетрадиційної медицини та цілительства ЦеРейки).
🎁 На вечірці щасливчики отримають подарунки від нашого партнера – парку сімейного відпочинку Sky UP, children’s entertaining center, номінація “Найкращий прояв в ролі Камікадзе. Sky UP – найбільший у Рівному розважальний заклад для дітей.
🎁 Для активних гравців – подорунок від мафіозного массажистаВиталий Антоненко (Віталій Масаж Антоненко), який виконує професійні антицелюлітні та оздоровчі програми. Можлива анонімність.
🎁 Цінні призи від Державного історико-культурного заповідника м. Дубно. Дубенський замок – одне із семи чудес України! Пам’ятка архітектури XV століття, замок, який ніколи не був захоплений штурмом.
🎁 Цікаві призи в номінації для мирного який «Доїхав» до фінішу гри без «пошкоджень» від групи компаній Автоград (продаж нових автомобілів, вигідне кредитування, автострахування, обмін старого авто на нове з доплатою, обслуговування авто, продаж оригінальних запчастин та їх замінників).
🎁 Круті подарунки від агентства нерухомості “Борислава” Нерухомість Рівне (http://boryslava.com/)!
🎁 Cпеціальні призи в номінації “Найкращий прояв в ролі Доктор” відHollywood – естетична стоматологія (м.Рівне, вул.Пушкіна, 5), лікар-стоматолог Інна Пекарська. Краса та здоровя Вашої посмішки!
🎁 Щасливчики-мафіозі отримають спеціальні призи від партнераЖитловий комплекс “На Щасливому”.
🎁 За найкращий прояв в ролі “Фея” подарунок від страхового брокераРоман Гелетій (всі види страхових послуг. Телефон 0979457000).
🎁 Мафіозі, який під час гри буде найпрофесійніше займатись “надуванням” отримає спеціальний приз від Воздушные Шары (Ольга Шарова) – аеродизайн на Ваші свята.
🎁 Для мафіозі з жорстким характером – подарунки від елітного салону найм’якших меблів класу “Люкс” (euro-mebel.com.ua Тел.098-011-24-24)
🎁 Вишукані подарунки для мафіозних леді від Dating company Kamila Agency. Це перше шлюбне агентство, жіночий клуб у м.Рівне!
🎁 А від нового мафіозного партнера Домова служба найкращому “домовику-миротворцю” у грі – цінний подарунок. Домовик – це той хто оберігає домашній затишок. “Домова служба” – якісні послуги надійних майстрів!

, , , , переглядів: 1 232

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *