У Рівному відбудеться “Тиждень австрійського кіно”

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2019

У Рівному відбудеться “Тиждень австрійського кіно”

У неділю, 2 червня, о 14.30 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) в рамках «Тижня австрійського кіно» відбудеться перегляд документального фільму «Земля» (2019) від титулованого режисера Ніколауса Гейрхальтера. Стрічка отримала приз екуменічного (християнського) журі в програмі «Погляд» на Берлінському кінофестивалі.

Ми ходимо по ній щодня. Ми оремо її, копаємо і буримо. Ми наносимо її на карту та вимірюємо. Ми малюємо на ній кордони і уявляємо, що вона належить нам. Ми живемо тим, що вона виробляє і ховаємо в ній мертвих. Якщо розглядати нашу планету як організм, то її кора – всього 40 км завтовшки – найбільш вразливий орган.

Ніколаус Гейрхольтер досліджує відносини людства із земною корою, які сприймають її існування як належне і вона здається їм непорушною. У шахтах, вибоях і на великих будівельних майданчиках режисер спостерігає за людьми в їх невтомному прагненні оволодіти планетою. Фільм демонструється мовою оригіналу субтитрами.

Організатор показу: Рівненська обласна бібліотека для молоді за сприяння Австрійського культурного форуму та кінодистрибуторської компанії «Артхауз Трафік». На перегляд фільму запрошені читачі бібліотеки та всі бажаючі. Вхід безкоштовний при наявності читацького квитка. За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-74-86 (Валентина Володимирівна).

, , , переглядів: 756

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *