У Рівному висадили магнолії

Збір коштів на потреби армії України
04.04.2020

У Рівному висадили магнолії

У Рівному на бульварі Незалежності садили рясноквітучі магнолії. Вісім квіткових дерев посадили працівники Тресту зеленого господарства. Придбали магнолії ще восени, аби дерева акліматизуватись до наших умов, – розповіла очільниця підприємства.

Одне таке дерево коштує до трьох тисяч гривень, повідомляє Рівне Суспільне. За словами директорки Тресту зеленого господарства Ірини Савчук, дерева не примхливі, особливого догляду не потребують:

– Переважно ми робимо осінні посадки, дерева тоді краще приживаються, ну, і веснянні посадки – для теплолюбивих. Хотілося б зробити просто гарно в місті, щоб рівняни любувались такими гарними квітками і такими гарними деревами.

Сьогодні працівники Тресту висадили 8 магнолій. За словами Ірини Савчук, різні квіткові дерева вони висаджують не перший рік.

– Ми їх висаджуємо вже років десь 15, помаленьку, так як і сакури. Були перші посадки – саме наші. Пробували інтродукувати, як вони в нас приживуться, чи вони витримають нашу зиму. Тому що часом дерева і рослини бувають морозостійкі, але не зимовитривалі, в нас можуть бути на початку березня-квітня ще морози і ще сніг. Тому пробували і вони прекрасно себе зарекомендували, – додає Ірина Савчук.

Ще дві магнолії працівники Тресту зеленого господарства планують посадити у парку Молоді (Лебединка).

, , , переглядів: 997

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *