У столиці відбулося “Велике жіноче ралі”

Збір коштів на потреби армії України
10.03.2021

У Києві відбулося традиційне «Велике жіноче ралі». Аматорські змагання вже вісімнадцять років проводить Громадська організація «Київський міський автомотоклуб» за підтримки Київської міської державної адміністрації. Про це повідомив Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Цього року учасницями ралі стали понад 60 жінок. Перегони розпочалися на Контрактовій площі і тривали весь день. За сім годин команди мали подолати майже 80 кілометрів дистанції. Завершились змагання о 19:00 визначенням команд-переможниць.

«Цього року Київський автомотоклуб здобув перемогу в конкурсі громадських проєктів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який проводив Департамент. Тому фінансову складову перегонів Департамент суспільних комунікацій взяв на себе.

«Велике жіноче ралі» – це класичне аматорське ралі, що проводиться за професійними правилами. Маршрут включав рух вулицями міста зі звичайним дорожнім трафіком, тому всі учасниці дотримувались правил дорожнього руху та обмежень швидкості.

, , переглядів: 842

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *