Україномовний кліп The Hardkiss зірвав рекордну кількість переглядів на YouTube

Збір коштів на потреби армії України
12.09.2018

Україномовний кліп The Hardkiss зірвав рекордну кількість переглядів на YouTube

Український відеокліп побив черговий рекорд YouTube, вперше перевищивши позначку в 25 мільйонів переглядів. Зокрема, мова йде про відеороботу на композицію “Прірва” групи The Hardkiss. Відзначимо, що кліп був опублікований на каналі D.side Dance Studio на початку 2016 року. За цей період відеоробота зібрала 25,2 мільйона переглядів, що є рекордом для україномовного кліпу в українському сегменті YouTube.

На відео ми бачимо білу кімнату і двох танцюристів – хлопця і дівчину, які під ліричну пісню вокалістки The Hardkiss виконують пристрасний танець. Їх танець – як саме життя, як любов – з різкими поворотами сюжету, ніжними і грубими дотиками, справжніми емоціями.

Пов’язане зображення

Треба сказати, що і користувачі відзначили оригінальну постановку в кліпі. Більшості дуже сподобалося виконання пісні українською мовою. Це досить нетривіально, адже The Hardkiss зазвичай співають англійською.

“Одна з тих пісень The Hardkiss, які можна слухати дуже довго, повторюючи знову і знову. Стільки емоцій, почуттів і глибини. Спасибі!”, “Сильна пісня, мурашки по шкірі. Та ще й українською”, “Ритм пісні, як з ритмом серця в унісон. Хочеться українських пісень побільше від вас”, “The Hardkiss українською звучать інакше, ніж англійською. Я б сказав – сильніше. Приємно, що Юлія робить це так якісно, красиво і переконливо”, “Це дуже красиво! Відчувається пристрасть, почуття, обожнюю спостерігати за хорошими танцюристами”, – пишуть користувачі в коментарях до відеокліпу.

, , переглядів: 1 473

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *