Українська комедія “Скажене весілля” побила всі рекорди у прокаті

Збір коштів на потреби армії України
24.10.2018

Українська комедія “Скажене весілля” побила всі рекорди у прокаті

У понеділок, 22 жовтня, стало відомо, що нова українська комедія “Скажене весілля” встановила національний рекорд касових зборів серед художніх фільмів. Кінострічку вже встигли подивитися майже 472 тисячі глядачів кінотеатрів. Про це повідомила продюсер фільму Ірина Костюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Це абсолютний рекорд серед усіх українських фільмів, включаючи тепер і анімаційні. “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”/The Stolen Princess тримала попередній рекорд, але бгггг – і вона наша. Два боксофісних мільйонника рекордсмена на рік – це FILM.UA Group і друзі/партнери!” – наголосила Костюк.

Варто відзначити, що загальний збір стрічки, яка вийшла в прокат 4 жовтня, склав 40 мільйонів 40 тисяч 839 гривень, а на широких екранах її вже подивилися 471 587 глядачів. Зараз прокат фільму триває, так що на цій цифрі переглядів рекорд не обмежиться.

Результат пошуку зображень за запитом "скажене весiлля"

Уточнимо, що комедія “Скажене весілля” розповідає про весілля українки і темношкірого француза, а також реакцію батьків дівчини на такий союз. Дії фільму відбуваються в українській провінції. Дочка директора краєзнавчого музею Василя Середюка виходить заміж за хлопця з Франції зі співзвучним ім’ям – Франсуа. Але українка не просто виходить заміж за іноземця, її обранець – етнічний африканець. Перша зустріч задає настрій всій картині – батько сімейства налаштований категорично і впевнений, що весілля не буде.

Бюджет картини склав 10,8 мільйонів гривень, з яких 1,18 мільйонів – державні кошти. Також відомо, що займалися виробництвом фільму “Прототип Продакшн” і FILM.UA Group.

, , , переглядів: 1 367

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *