Українська продюсерка запустила подкаст про кіно і телебачення

Збір коштів на потреби армії України
17.05.2020

Анна Паленчук, українська кінопродюсерка та сценаристка, запускає перший подкаст про кіно- і телеіндустрію, повідомляє прес-служба УП. У рамках підкасту «Без попкорну з Анною Паленчук» ведуча буде спілкуватися з відомими представниками галузі, які розкажуть про найгучніші кіно- і телепроекти.

«Рік я прожила в Канаді і застала бум подкастів. Кожен день я слухаю кілька подкастів американських колег, які активно обговорюють американську і світову кіноіндустрію, адже ми живемо в непростий час трансформацій, коли ніхто не знає, що нас чекає. На мою думку, саме зараз час активно обговорювати не тільки досягнення галузі, а й її майбутнє, зокрема, як буде розвиватися кіно і які проекти нас чекають», – коментує Анна Паленчук.

Першою гостею нового підкасту стала Наталя Ворожбит – сценаристка, режисерка, шоураннерка. Вона розповіла про свій унікальний досвід роботи над одним із найрейтинговіших серіалів країни «Спіймати Кайдаша» (СТБ). Подкаст був записаний дистанційно, згідно з правилами і умовами перебування на карантині.

Наступними гостями стануть Олексій Гладушевський, креативний продюсер StarLight Originals (продюсер серіалу «Перші ластівки», «Новий канал»); Ахтем Сеітаблаєв, актор і режисер; Павло Сушко, народний депутат України, який активно займається нормативною базою кіногалузі і працював над успішним вступом Україна в Єврімаж.

Подкаст «Без попкорну з Анною Паленчук» доступний на сайті видання «Українська правда» за посиланням, а також у додатках Apple Podcasts, Soundcloud та Spotify.

, , , переглядів: 809

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *