Українська співачка презентувала 13 кліпів за 13 тижнів

Збір коштів на потреби армії України
02.10.2020

Співачка з Чернівців NAVKA презентувала рекордні 13 кліпів за 13 тижнів у своєму проєкті “Україна в піснях”. Про це повідомляє прес-служба артистки, пише molbuk.ua

“Такого в Україні не робив ніхто”, – найчастіша репліка всіх доповідачів на презентації проєкту “Україна в піснях” співачки з буковини – Навки (Марини Тимофійчук), що взяла за мету відродити українські народні пісні. Вона провела чуттєву презентацію на честь завершення проєкту.

“Ми мабуть будемо як на весіллі: піду в народ, щоб особисто подякувати за вашу довіру та підтримку. Сьогодні зібралися ті люди, без яких проекту не було б. Кожен вклав свою частинку душі, чому я дуже вдячна”, – коментувала NAVKA.

Головною подією презентації став ексклюзивний показ останнього кліпу проекту “Цвіте терен”, який вже доступний на YouTube. Оскільки кліп був фінальний в проєкті, було залучено багато ресурсів, сил, техніки, людей. Основний задум кліпу – показати справжню NAVKA: рояль, природу, осінній вітер, який розмежовує минуле і справжнє.

“Наш проєкт мав дуже стислі дедлайни, а тому я покладалась тільки на свої відчуття при обробці пісні. Для мене “Цвіте терен” в народному виконанні – це більше пісня-драма, де виконавець співає не про своє життя та не про свої емоції, а про когось іншого. Я ж, коли виконую цю пісню, переживаю свій біль і своє щастя через кохання. Це мій потік емоцій та свідомості, це мій крик душі!” – зазначає NAVKA.

На презентації NAVKA заспівала свої головні треки “Ой у вишневому саду”, “Пускайте нас” та представила кліпи, які лідирують по показниках – “Засвіт встали козаченьки”, “Чи ви люди спите спите”, “На камені ноги мию”, “Ой не ходи Грицю”.

На заході були присутні представники українських брендів “Файна Вишиванка”, “Чародейка”, представники ЗМІ, головні партнери проєкту: Тетяна Волошинюк (провайдер Опенсвіт), Ігор Ерметов (Ermetov Clinic), Тарас Гетманський (GetManCar), блогери та українські актори.

, , , переглядів: 1 091

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *