Українська співачка YAROSA BURNOS об’єднала американських та українських продюсерів у колаборації

Збір коштів на потреби армії України
28.04.2023

Українська співачка YAROSA BURNOS презентує новий R&B-сингл MOTIVE — це історія про шлях особистості до успіху. 

 

Складно сказати, якою ціною кожен досягає своєї мети, особливо, коли бачиш перед собою самодостатню реалізовану особистість. Хтось може сказати з негативним підтекстом, що, досягнувши певного фінансового чи соціального статусу, люди дуже змінюються. Але перше, що змінюється це мислення.  Коли змінюється хід думок, зазвичай змінюється й коло знайомих, якщо вони вже не є твоїми  однодумцями. Тема взаємовідносин, дружби, грошей, цілей, прикрашені стильними хіп-хоп бітами та вокалом виконавиці, формують атмосферу кіношних районних сутичок та екшину. 

YAROSA BURNOS

До речі, в аранжуванні композиції Yarosa об’єднала американського продюсера Jan Braniki та українського аранжувальника Томаша Лукача.

«Працюючи над цим синглом, я мала змогу відчути характер, думки, емоції іншої культури, культури хіп-хопу. Для мене це новий, але крутий досвід. За такі перевтілення я й обожнюю творчість», ділиться співачка.

«Що тебе мотивує? Я б так переклала пісню. І саме це питання мене тригернуло в даній композиції. З ним, рано чи пізно, кожен залишається наодинці.  Часто трапляються моменти в житті, до яких психіка не готова, а потім накриває внутрішня порожнеча… І тоді внутрішній голос тихо говорить: “А подумай, що тебе мотивує? Що тебе тримає? Що тобі дає енергію, якої зараз не вистачає для наступного кроку?”», додає YAROSA BURNOS.

Отже, головне питання, чи роблять гроші людину щасливою? 

«Гроші закривають базові потреби людини і дають можливість далі проявляти свою сутність і цінності. За допомогою грошей ти можеш на який час стати щасливим, але постійно бути в гармонії та радості можна лише тоді, коли ти порозумієшся з собою та визначиш свої цінності».

YAROSA BURNOS в Instagram: https://www.instagram.com/yarosa_burnos/ 

MOTIVE на цифрових платформах: https://bfan.link/motive-1 

, , , переглядів: 283

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *