Український фільм переміг на кінофестивалі у Варшаві

Збір коштів на потреби армії України
21.10.2018

Український фільм переміг на кінофестивалі у Варшаві

Фільм Дмитра Сухолиткого-Собчука під назвою “Штангіст” отримав гран-прі короткометражного конкурсу на 34-му Варшавському кінофестивалі. Про це повідомляють засоби масової інформації.
Фільм “Штангіст” був відзначений гран-прі в короткометражному конкурсі. Варто також нагадати, що в травні цього року короткометражка виграла національний конкурс кінофестивалю “Молодість”.

Повідомляється, що на Варшавському кінофестивалі було представлено три українські стрічки. Так, крім “Штангіста”, там показали документальний фільм “Какофонія Донбасу” Ігоря Мінаєва і “Коли падають дерева” Марисі Нікітюк. Фільми Сухолиткого-Собчука та Нікітюк створені в польській ко-продукції. Головний приз фестивалю отримав фільм “Делегація”. Зазначимо, що Варшавський кінофестиваль – один з ключових фестивалів у регіоні, має статус класу “А”.

Фільм “Штангіст” – знятий в українсько-польської ко-продукції. Він показує життя важкоатлета, який готується до важливих змагань. Головну роль у фільмі зіграв непрофесійний актор Олександр Лой.

, , переглядів: 1 052

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *