В мережі з’явився трейлер серіалу “Точка нуль” про війну на Донбасі

Збір коштів на потреби армії України
24.05.2020

В мережі з’явився трейлер серіалу “Точка нуль” про війну на Донбасі

В мережі з’явився трейлер серіалу “Точка нуль” про війну на Донбасі, де всі виконавці головних ролей, режисери та оператори проєкту – учасники бойових дій. Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на проект “Нове українське кіно”.

Творці запевняють, що в основі серіалу – реальні історії, які відбулися під час війни на Донбасі. За сюжетом ще зовсім недавно герої були кимось у цивільному житті: музикант-сантехнік, IT-спеціаліст або доцент університету.

“Ми їх всі об‘єднали, щоб передати глядачу справжню атмосферу. Бо війна – це не тільки стрілянина та вибухи, здебільшого це просто життя в екстремальних умовах. Серіал буде корисним для перегляду не тільки дорослим, а і юним глядачам”, – розповів один із продюсерів фільму Віктор Сокуренко.

Повідомляється, що робота над фільмом почалася після того, як 2016-го військовий журналіст Андрій Стельмах поспілкувався з Олександром Матяшем, який відслужив добровольцем в АТО.

“Тоді я подумав: відзнімуть чимало фільмів, героїчних або трагічних. А потрібно зняти про буденне життя на нулі. Наступного дня я подзвонив Матяшу і розказав про ідею серіалу. Він підтримав. Так і почався відлік “Точки Нуль”, – розповів Стельмах.

Головні ролі в серіалі виконали Олександр Гуназа, Андрій Стельмах, Володимир Базика, Олександр Матяш, Сергій Лещенко, Євген Турчак та інші.

, , , переглядів: 717

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *