В Одесі відкрився музей “трешу на виборах”

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2020

В Одесі відкрився музей “трешу на виборах”

Продуктові набори, безплатні медичні обстеження, концерти зірок, шоу та речі із секонд-хенду: ці речі українці з року в рік міняють своє право на гідне життя.

Музей створили громадські активісти та спостерігачі, які вже кілька років працюють на виборах, та фіксують чим політичні штаби підкуповують довірливих громадян. Вхід на захід вільний, зазначає Білявка.

Це спільний проєкт громадського руху «Чесно» і Суспільного телебачення. Організатори виставки сподіваються, що вона допоможе підвищити рівень політичної культури та відповідальності громадян, а також їх стійкість до брудних виборчих технологій. В Одесі виставка буде працювати один місяць з 13 серпня по 13 вересня, а потім поїде туром містами України.

Всі виставки ексклюзивні – в кожному місті будуть ексклюзивні експонати. В Одесі – це мед від екснардепа Дмитра Голубова, чашка від екснардепа Геннадія Чекіти, «одеська конституція», яку колись написав відомий проросійський інтелектуал Анатолій Васерман, який народився в Одесі.

– В Одесі процвітає і процвітало не тільки «гречкосійство», тут з’явився на політичній сцені Дарт Вейдер і Маріо. Тому з Одеси починаємо загальнонаціональну кампанію проти підкупи виборців», – розповіла Радіо Свобода координаторка “Музею виборчого трешу” і комунікаційниця руху “Чесно” Ірина Вівчар.

Деяким зразкам передвиборчої агітації та політичним артефактам більше ніж 20 років. Місто для старту «передвиборчого» марафону обирали за відомі на всю Україну політичні проєкти. Чергові місцеві вибори в Україні повинні пройти 25 жовтня 2020 року.

, , , переглядів: 553

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *