В Україні знімають свій “Чорнобиль”, який може переплюнути американський

Збір коштів на потреби армії України
02.08.2019

В Україні знімають свій “Чорнобиль”, який може переплюнути американський

Український режисер Мирослав Слабошпицький почав знімати художній фільм про Чорнобиль під назвою The Anthropocene. За даними видання “Гордон”, презентація проекту відбулася 27 липня в Києві. Уточняється, що у 2012 році короткометражний фільм “Ядерні відходи” отримав премію фестивалю в Локарно. У 2014 році Слабошпицький почав розробку повнометражного ремейка на цей фільм під назвою “Люксембург”, але проект було зупинено.

Мирослав Слабошпицький

На презентації йшлося про те, що новий фільм про Чорнобиль представлятиме епічний екологічний трилер, “космічну одіссею” двох дозиметристів у зоні відчуження. The Anthropocene може стати найдорожчою картиною в українському кінематографі, хоча має найменший бюджет з усіх картин, над якими зараз працює режисер.

Команда Слабошпицького хоче, щоб фільм був висунутий на премію “Оскар” в категорії “краща зарубіжна картина”, а також показати його на Каннському кінофестивалі. Тим часом, сам режисер заявив, що ця картина може бути останньою, яку він знімає в Україні. Продюсером фільму став Олег Кохан.

, , переглядів: 656

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *