Вчительки зняли оригінальний кліп про дистанційне навчання

Збір коштів на потреби армії України
22.06.2020

Дві вчительки з Івано-Франківська – Оксана Гошовська та Вікторія Буличева – відзняли відеокліп про дистанційне навчання. Слова покладені на популярну пісню «Blinding Lights» виконавця The Weeknd.

У відеокліпі педагоги показали, як проходило дистанційне навчання. Вони запевняють, що під час перегляду учні, батьки, вчителі зможуть упізнати в героїв себе, інформує “Всеосвіта“.

“Я вже навіть звик, що будильник вранці не дзвенить, що водій маршрутки не кричить на нас. Як уранці встав, навіть добре очі не вмивав, а в домашніх капцях почвалав у гугл клас”, – з таких слів розпочинається пісня.

Співавторка пісні й вчителька української мови та літератури Оксана Гошовська розповіла «Всеосвіті», що саме спонукало її до створення пісні та кліпу:

“Дистанційне навчання – нові умови, які приніс нам березень 2020. Ніхто, по правді, не був до них готовий сповна. Діти спершу сприйняли «дистанційку» як незаплановані канікули, а значить можливість байдикувати. Вчителі не розуміли, чому на курсах підвищення кваліфікації ніхто й словом не обмовлявся про інструменти роботи на «дистанційці», натомість філологи слухали лекції з економіки, а математики – з історії України 20 століття. Батьки опинилися віч-на-віч зі своїми чадами, затиснутими в чотирьох стінах.

Перший тиждень карантину минув у страсі від жахайстиків статистичних даних про хворих на вірус. А деякі учні, керуючися гаслом «головне здоров’я», узагалі не збиралися вчитися, аби часом не нашкодити своєму самопочуттю. Найшвидше зорієнтувалися вчителі, наспіх протестувавши освітні платформи. Так почалося дистанційне навчання. Ми всі знову вчилися, тільки по-новому, здобуваючи навички, дійсно потрібні для життя.

Це не є правда життя про кожного, але ця ситуація була типовою, тому важливою для розгляду суспільством. Ми, вчителі, передусім хочемо ставити оцінки своїм учням, а не оцінювати знання їхніх батьків! Ми, вчителі, хочемо, аби наші підопічні зросли самостійними українцями, здатними брати на себе відповідальність. Ми, вчителі, гаряче бажаємо, аби вони були людьми освіченими, а відтак мудрими.”

, , , переглядів: 1 149

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *