“Від А до Я”: музична прем’єра співачки KARINA DOBA та її благодійна місія у Лос-Анджелесі

Збір коштів на потреби армії України
30.05.2023

Співачка KARINA DOBA вже рік поспіль знайомить американських слухачів з українською культурою.  І сьогодні екс-учасниця відомого у штатах гурту MOVA представляє сольну прем’єру “Від А до Я”.  За словами співачки, новий сингл є відображенням реальних подій, які траплялися в житті будь-якої людини. У своїй новій музичній роботі KARINA DOBA підіймає тему непростих відносин між партнерами. Проте закликає не робити необачних вчинків.

KARINA DOBA

«Моя пісня про щирість та кохання. Якщо наші відносини почали «тліти» — це не привід ставити на них крапку. «Від А до Я» про переосмислення: завжди можна відновити те, що здається вже втрачено», — коментує KARINA DOBA.

Артистка впевнена, сварки — не ліки для стосунків. Для підтримки здорових відносин KARINA DOBA радить не рахувати помилки партнерів, які мали місце бути впродовж лавсторі. У таких випадках виконавиця закликає обнулитися та будувати все по-новому «Від А до Я». Трек вже доступний на всіх музичних платформах.

Наразі співачка мешкає в Лос-Анджелесі, де працює над дебютною платівкою та бере участь у заходах на підтримку українців. Під час попередніх виступів на благодійних концертах у Америці KARINA DOBA разом з POSITIF, Іриною Білик, Асією Ахат, Олегом Скрипкою та учасниками “Ліга сміху” змогли зібрати більше 50 000 доларів на допомогу ЗСУ.

Фанлінк https://song.link/vidadoya

переглядів: 302

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *