Від благодійності до великої сцени: Прем’єра «Шляхи» від співачки Ія

Збір коштів на потреби армії України
27.04.2023

У музичній роботі «Шляхи» артистка закликає слухачів не зраджувати себе та йти за покликом серця.

Співачка Ія

Український шоу-бізнес продовжує знайомити публіку з новими іменами, які створюють свої пісні в цей непростий час для нашої країни. Сьогодні співачка та автор пісень Ія представляє музичну прем’єру «Шляхи».

За словами молодої виконавиці, пісня «Шляхи» — це своєрідна мантра про віру в себе, яка задає курс до досягнення своєї мети. Цим треком Ія виносить на авансцену свій особистий досвід: роблячи крок за кроком — мрія буде досягнута.

«Я на початку свого шляху, але не хочу знецінювати все те, що я вже зробила. Адже кожен крок, хоч і невпевнений, формує тебе. Я вдячна собі за те, що обрала шлях артиста, але в пісні кожен почує там свій шлях. І я дуже хочу, щоб кожен відчув той заповітний посил — Я вірю в тебе!», — коментуючи свою нову роботу, зазначає співачка.

Згадуючи своє минуле, Ія ділиться, що музика супроводжувала її все життя.

«Хоч я навчалась у медичному коледжі, але й там я співала. Я впевнено можу сказати: музика — це не лише, те, що я люблю, музика — моє покликання. Готова присвячувати цьому частину себе й дарувати емоції людям своєю музикою».

Артистка попробувала себе на проєкті “Голос Країни”. Проте, коли дійшла до “сліпих прослуховувань”, від своєї невпевненості  просто втекла зі сцени.

“Пам’ятаю, цю налякану дівчину у великому холі серед сотні співаків. Я пройшла перший етап “Голосу країни” і просто втекла! Ситуація смішна і повчальна для мене одночасно. Далі – кожен мій похід на кастинг, будь якого наступного проекту, змушував мене ще більше вдосконалюватись і головне – вірити в себе. Це сильний проєкт і зараз у новому сезоні я відчуваю, що справді можу стати його частиною. У такі часи в нього особлива місія – більше української музики, і я впевнена у своїх силах! Тому піду на кастинг!”

Пісня «Шляхи» увійде до дебютної платівки співачки, яка буде мати символічну назву «Початок». В альбом увійдуть і раніше видані авторські пісні: «Перемога», «Чекаю.Знаю», «Бажай».

Крім музики, Ія також займається благодійністю. Вона є співорганізатором фестивалю «Мама-Паті», що проходить у її рідному Хмельницькому. Мета фестиваля — збір коштів на реабілітацію військових та підтримання психологічного здоров’я дітей, що з-за війни вимушено покинули свої домівки та тимчасово оселилися на Західній Україні.

«Зараз я сфокусована на благодійних концертах, адже розумію, що цим можу максимально допомагати нашій країні. У серпні 2022 року ми разом із громадською організацією влаштували благодійний фестиваль «Мама-Паті». Це одне з моїх творінь, яке набуло благодійного характеру. Ми збирали понад 24 000 тисяч гривень на реабілітацію пораненим військовим та зробили справжнє свято для дітей», — коментує Ія.

Вже в травні співачка презентує кліп на пісню «Шляхи». Відеоробота вийде на всіх музичних відео майданчиках.

Автор: Яна Готко

, , переглядів: 277

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *