Відома рівнянка після участі в проекті “Холостяк” стала стюардесою

Збір коштів на потреби армії України
31.05.2020

Відома рівнянка після участі в проекті “Холостяк” стала стюардесою

Через півроку після закінчення проекту «Холостяк-10» було знято пост-шоу «Життя після проекту», на якому учасниця з Рівненщини Аліна Ляшук повідомила, що пройшла конкурс стюардес.

Надихнув її на цей крок саме холостяк Максим, який є пілотом, пише “Рівне Вечірнє”. На одному з побачень пара літала на вертольоті. Тоді Аліна казала, що боїться висоти. Тепер, мабуть, вона поборола свій страх.

Бурхливу реакцію учасниць проекту та глядачів викликала мама Аліни, яка з’явилась лише в одному епізоді. Максима тоді теж збентежила її поведінка та надто велика, на його думку, залежність 25-річної дівчини від мами. Незважаючи ні на що, Аліна стверджує, що має доволі близькі стосунки з мамою, але живе окремо, у подарованій татом квартирі, і ні від кого не залежна.

Невідомо, чи будуть літати Макс та Аліна в одному екіпажі, та для неї проект відкрив нові перспективи. А от дівчина Даша, яка стала переможницею «Холостяка-10», завоювати його серце не змогла. На пост-шоу вона розповіла, що невдовзі після фіналу Макс зізнався, що мав стосунки з іншою.

, , , переглядів: 1 797

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *