Які кінокартини принесе з собою березень?

Збір коштів на потреби армії України
05.03.2020

Які кінокартини принесе з собою березень?

Весна обіцяє принести з собою у Рівне не лише сонячну погоду, а й 8 нових кінопрем’єр цього року. В кінотеатр можна буде сходити, як і з дітьми на  мультфільми, так і з коханими на драматичну комедію. Своєю увагою прем’єри цього сезону не оминуть і любителів полоскотати нерви, в кіно йтимуть жахи, трилери і бойовики.

5 березня — Уперед

Жанри: комедія, сімейний, пригоди, фентезі

Історія двох братів-ельфів, які живуть в сучасному світі де майже не залишилося магії, тому коли брати отримують шанс на один день оживити свого батька, вони відправляються в захоплюючий квест.

5 березня — Емма

Жанри: драма, комедія

Вродлива, розумна і багата Емма є королевою свого невеликого суспільства в сонному містечку. У цій блискучій сатирі на соціальні класи і труднощі дорослішання, Емма повинна відправитися у подорож крізь романтичні помилки, щоб знайти кохання.

12 березня — Бладшот

Жанри: бойовик, драма, фантастика, фентезі

Секретна корпорація RST повертає до життя смертельно пораненого Рея Гаррісона. Завдяки нанотехнологіям він стає Бладшотом — невразливою біотехнологічною зброєю, універсальним солдатом з надлюдською силою. Контролюючи тіло Рея, RST керує його розумом і спогадами. Бладшот не знає, хто він насправді, і його завдання це з`ясувати.

12 березня — Лялька 2: Брамс

Жанри: детектив, жахи, трилер

Родина переїжджає в старовинний особняк і поруч з будинком їхній син знаходить моторошну ляльку, яку називає Брамс. Вони стають з Брамсом нерозлучними, і в особняку починають відбуватися жахливі речі.

19 березня — Тихе місце 2

Жанри: жахи, трилер

Після смертельних подій сім’я Ебботів зіткнеться з жахами зовнішнього світу, поки вони продовжують свою тиху боротьбу за виживання з кровожерливими монстрами, яких приваблює будь-який звук. Вони відправляються у подорож  і швидко розуміють, що за піщаною стежкою їм загрожують не тільки монстри.

19 березня — Тролі 2: Світове турне

Жанри: комедія, мюзикл, пригоди, сімейний, фентезі

Мачок та Пагін відправляються в подорож, в якій відкривають, що вони є одним з шести племен тролів, кожне з яких любить свою музику: фанк, кантрі, техно, класику, поп і рок. Їхній світ стане набагато більшим і набагато гучнішим.

26 березня — Кролик Петрик: Втеча до міста

Жанри: комедія, пригоди, сімейний, фентезі

Беа, Томас і кролики створили свою веселу сім’ю, але, незважаючи на всі його спроби стати слухняним, Петрик не може змінити свою репутацію пустуна. Вирішивши залишити рідний сад, Петрик відправляється у велике місто, де його витівки цінують, але коли сім’я вирушає на його пошуки, Петрику треба вирішити, яким кроликом він хоче бути.

26 березня — Мулан

Жанри: бойовик, драма, фентезі

Коли імператор Китаю видає указ про те, що чоловік з кожної сім’ї має служити в Армії Імператора для захисту країни, Мулан вирішує зайняти місце хворого батька. Вона переодягається у чоловіка та проходить складний шлях для того, щоб зміцнити внутрішню силу. Це перетворить її на воїна і принесе повагу вдячних співвітчизників та батька.

, , переглядів: 758

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *