Запрошуємо активну молодь з усієї України на десятий мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

Збір коштів на потреби армії України
23.04.2023

З 25 по 29 травня на Рівненщині відбудеться ювілейний похід мандрівного табору «Стежками князів Острозьких». Цьогоріч табір вдесяте об’єднає молодих людей з різних куточків України.

Стежками князів Острозьких

Мандрівний табір «Стежками князів Острозьких» ще у студентські роки заснував голова ГО «Центр суспільних перетворень» Юрій Устимчук разом із однодумцями. У свій перший похід табір вирушив у 2015 році.

Головна мета табору – об’єднати патріотично налаштовану молодь, показати їм красу природи Рівненщини, зануритись в історію краю та навчити чогось нового і практичного.

Під час мандрівки учасники відвідують місця національно-визвольної боротьби на Острожчині та Здолбунівщині, знайомляться з діяльністю УПА, яка діяла на цих територіях, вивчають історію краю. На таборі проводяться активні ігри, багато спілкування і дозвілля на природі.

У попередні роки табір був триденним, однак цьогоріч ми змінили формат. Учасники матимуть аж п’ять днів, щоб поринути в атмосферу табірного життя. 10 ювілейний похід відбуватиметься в умовах воєнного стану, тож розширена програма включатиме заняття й активності, які будуть корисними кожному в повсякденному житті. 

«Стежками князів Острозьких — це можливість на декілька днів вирватися зі звичного життя та поринути в атмосферу мандрів та середовище активних людей з усієї України. Це своєрідне випробування себе, багато історій, нові навички, які 100 відсотків будуть корисними в повсякденному житті, веселощі, нові друзі та спогади, які назавжди залишаться в серці», — запевняє Юрій Устимчук.

«Під час мандрівки на учасників чекають курси тактичної медицини,  вечір пісень УПА, смачна польова кухня, руханки, квести та нічні посиденьки біля ватри. Минулого року ми вирішили проводити учасникам курси з тактичної медицини, адже це те що необхідно знати кожному українцю і в мирний і в військовий час», — каже керівниця проєкту та комендант табору Юлія Мартинчук.

Приєднатися до нашої «мандрівної родини» Ви можете, заповнивши анкету за посиланням.

Захід проводиться за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Додаткова інформація: 

  • учасникам забезпечать харчування на всі п‘ять днів табору;
  • проживання — у наметах. Наметове містечко розміщується на території автентичної садиби «Українська хата» у с.Батьківці;
  • під час мандрівки забороняється розпивати алкогольні напої та палити тютюнові вироби;
  • учасники віком до 14 років мають надати письмовий дозвіл від батьків на участь у таборі. 

Довідка про організаторів:

Юлія Мартинчук — керівниця проєкту, комендант табору.

Єлизавета Білотіна — комунікує з учасниками та інструктує їх.

Володимир Павлюк — керівник програмно-технічного відділу.

Дарія Борисович — комунікаційниця.

Контакти організаторів:

Мартинчук Юлія — +380688448358
Білотіна Єлизавета — +380950015987

Telegram:

@yulia_martyn
@e_l_i_z_a_v_e_t_t_a_a

Ми у соцмережах:
Fakebook → https://www.facebook.com/ostrogmandry/ 
Instagram → https://www.instagram.com/ostrogmandry/

переглядів: 227

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *