Ревізор по-рівненськи

12.12.2017

Рівнянка ділиться фото та враженням від поїздки на старому тролейбусі

У Рівного багато транспорт, який проїздив не один десяток років, та чи є безпечний такий громадський транспорт для пасажирів і як реагують на такі раритети рівняни?

Ревізор по-рівненськи переглядів: 339
13.09.2017

Чому у Луцьку рівненських музикантів приймають краще ніж вдома?

Днями на своїй сторінці у ФБ Льоха Казанцев, музикант одного з гуртів рівного, написав пост у стилі “крик душі”. В ньому хлопець обурюється ставленням рівненських закладів до виступів місцевих гуртів, на території тих самих закладів.

Місто і люди, Ревізор по-рівненськи переглядів: 273
23.08.2017

Дякую “Алхімії Краси” за чудового вчителя.

Відгуки можуть бути не лише про ресторани або магазини, їжу або одяг, але й про людей, майстрів своєї справи.! “Я б хотіла поділитись враженнями після проходження курсів перманентного макіяжу в”Алхімії Краси”. Я дуже хвилювалась, боялась як мене зустрінуть та які спеціалісти будуть, але всі страхи зникли після того як я зайшла в приміщення. Тиха і спокійна […]

Ревізор по-рівненськи переглядів: 505
26.07.2017

“Такого убожества я никогда не ел.” відгук про бургери в Tarantinos

Нещодавно перед караоке мій друг заскочив в цей заклад перекусити, перше що він сказав повернувшись: “Я тільки що з’їв найсмачніший хот-дог у своєму житті”, щоправда, бургери він не пробував.

Ревізор по-рівненськи переглядів: 249
19.07.2017

Чи дійсно у Велмарті обраховують покупців?

Цікаво, чому вожко за проханням переважити товар, ще й на власний розсуд рахувати вигіднішу сумму для супермаркета?  Я там не роблю покупок, лише тому що не мій Район. Цікаво чи всі місце жителі незадоволені сервісом?  

Ревізор по-рівненськи переглядів: 825
18.07.2017

Сподіваємося, що такі ляпи лише через недавнє відкриття

Ну нарешті відкрився цей заклад, вивіска була давно, а що готуватимуть мені було невідомо. Днями побачила цікавий пост в одній з груп ФБ, після прочитано прийняла рішення ще трішки почекати аби персонал налагодив свою роботу. Ну і звичайно згодом моя особиста ревізія.

Ревізор по-рівненськи переглядів: 1 552
12.07.2017

Без цензури: Відгуки про “Софію” від гостей міста

Рівняни вже звикли до місцевих закладів розваг, готелів, та ресторанів. Тому не завжди можуть помітити якісь недоліки, або ж навпаки принади. Зовсім інше діло, коли людина дивиться на все “Свіжим” поглядом і здатна адекватно оцінити. Тому ми підготували відгуки гостей міста. Можливо вони відкриють нам на щось очі! Джерело: Каталог OGO.UA

Ревізор по-рівненськи переглядів: 633