4 простих способи, які допоможуть позбутись герпесу

Збір коштів на потреби армії України
04.08.2017

4 простих способи, які допоможуть позбутись герпесу

Герпес – одна з найпідступніших хвороб. І навіть якщо ця хвороба протікає в легкій формі і тривожить тебе лише раз на півроку, приємного в цьому мало.

 Особливо дратує характерний висип на губах, який не тільки неприємно свербить, але і виглядає просто огидно, змушуючи протягом декількох днів ховатися подалі від сторонніх очей.

Народні засоби проти герпесу

1. Молоко.

ot-gerpesa-1

Змочи ватний тампон молоком жирністю 1% та нанеси на уражене герпесом місце (якщо немає молока потрібної жирності, можна використовувати будь-яке). Не умивайся і не їж, поки молоко саме висохне. Повторюй цю процедуру кожні 2-3 години, і до вечора пухлина повинна зійти.

2. Лакриця.

ot-gerpesa-2

Корінь солодки, який також відомий як лакричний корінь, – відмінний засіб проти герпесу. Подрібни його в порошок, додай кип’яченої води, щоб вийшла кашкоподібного суміш, і нанеси її прямо на висип. Найкраще зробити цю процедуру перед сном і лише вранці змити з лиця залишки лакріци.

3. Перекис водню.

ot-gerpesa-3

Якщо на губі уже встигли вискочити пухирці, найкраще припекти їх перекисом водню. Роби це кожні 2-3 години, і до вечора твоє обличчя знову буде чистим.

4. Часник.

ot-gerpesa-4

Часник також відмінно допомагає при герпесі. Видави один зубчик пресом для часнику і приклади кашку, що вийшла, на хворе місце. Цей метод підходить тільки для домашнього лікування, але зате він надзвичайно ефективний!

Джерело: http://blyskavka.top/7-narodnykh-metodiv-iaki-dopomozhut-tobi/2/

, , переглядів: 929

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *