5 хитрощів жінки, від якої ніколи не піде чоловік

Збір коштів на потреби армії України
31.08.2018

5 хитрощів жінки, від якої ніколи не піде чоловік

Привабити чоловіка часто може бути легко для жінки, а ось вибудовувати з ним щасливі і довгострокові відносини — це вже складніше.

Виховання почуттів

Проявляйте ніжність, навіть якщо чоловік не відповідає тим же – він все одно зауважує ваше ставлення до нього. Дуже багато жінок страждають від недостачі уваги з боку чоловіка. І коли в родині з’являється дитина, повністю переходять на неї. Не допускайте цієї серйозної помилки. Так, чоловіки більш грубі від природи. Так, найчастіше вони не вміють, соромляться бути ласкавими.

Скажіть “ні” тяжкості і негативу

Слідкуйте за своєю зовнішністю і, насамперед, за емоційним і фізичним здоров’ям. Якщо ви постійно втомлені, озлоблені, маєте поганий колір обличчя, хворе волосся, не жіночність вам забезпечена. Якщо ви “розряджаєтесь” у сімейних скандалах, то це обов’язково дасть збій шлунку, серцю. Тому стежте за собою, не давайте волі негативним емоціям. І знаходьте час і гроші, щоб підтримувати свої життєві сили.

Пов’язане зображення

Милий, я так тебе чекала

“Любий, я тебе так довго чекала, тому що мені не під силу це зробити”. Звичайно, він вибачиться і виконає ваше прохання, незважаючи на втому. А якщо ви у порозі закатуєте істерику: “Вічно ти приходиш пізно і мені доводиться все робити самій”, – то це викликає роздратування, гидливість, злість у відповідь. Він грубить вам, або розвертається і йде. Ви вважаєте, що він байдужий егоїст. Нічого подібного. Він образився вже на те, як ви зустріли його.

Я відповідаю за все!

Ніколи не ставте себе в позицію сильної, за все відповідальної — це загибель для сім’ї, і для вас. Спочатку він буде противитися, потім він це прийме, а потім ви вже не будете для нього жінкою. Жінка приваблива для чоловіка як супутниця життя, за яку він відповідає. Залиште йому цю чоловічу роль, не вибивайте у нього ґрунт з-під ніг. І потім, всі подружні спори можна якось залагодити, можна про щось домовитися, особливо, якщо ви постараєтеся і проявите ніжність, такт.

Результат пошуку зображень за запитом "сімейне життя"

Коли можна пручатися

Впертість здатна зіпсувати в подружніх відносинах багато. Запальний і впертий чоловік — дуже часто зустрічається і дуже важкий варіант. І обходити його треба з тилу – безпосередньо нічого не вийде. Треба завжди використовувати в складних ситуаціях такі висловлювання: “ти абсолютно правий, але, може бути, зробимо трішки інакше”, “я пам’ятаю, ти говорив те-то і те-то, я теж так думаю”. Коли з чоловіком думаєте в унісон, це його розм’якшує. Коли говорите: “ні, я зроблю по-іншому” – це озлоблює його.

, , переглядів: 782

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *