5 лайфхаків на iPhone, які ви могли забути

Збір коштів на потреби армії України
26.06.2020

5 лайфхаків на iPhone, які ви могли забути

Щороку кількість користувачів платформою iPhone збільшується. Розробники значною мірою намагаються покращувати функціонал, поліпшувати можливості телефону для його комфортного використання. Тому розказуємо новачкам та нагадуємо досвідченим користувачам деякі лайфхаки.

Лайфхак 1: повернути видалений текст

Якщо ви випадково стерли чи видалили потрібний текст, то є спосіб відновити потрібну інформацію. Для цього треба потрясти телефон від низу до верху. Тоді текст знову з’являється у полі вводу.

Лайфхак 2: швидкий пошук фотографії

Пошук фотографій схожий на пошукову систему. Телефон розпізнає фото та ділить їх на категорії. Тобто напишіть, наприклад, «будинок» у полі пошуку та отримайте всі зображення такого типу з вашої галереї.

Лайфхак 3: поліпшення якості фото

Поліпшення якості фотографії можливо з функцією Deep Fusion. Система робить декілька фото, зіставляє їх та проводить аналіз за пікселями. Результат — чітке зображення. Але пам’ятайте, що на останній моделі iPhone SE 2020 цей модуль не існує. Хоча камера може конкурувати з iPhone 11. 

Лайфхак 4: з веб-сторінки у PDF

Для зручного користування зробіть скріншот повної сторінки, а після збережіть його у форматі PDF. Але працює функція лише на телефонах з браузером Safari.

Лайфхак 5: перетворення відео на гіфку

Після оновлення на телефоні з’являється додаток Shortcut. Треба обрати задачу «Video to GIF» та додати до бібліотеки. Після цього в один дотик можна робити з відео анімацію без втрати якості.

переглядів: 5 017

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *